UniCredit Czech Open 2017 – Prostějov

Prostějov – 24. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 3. (Q) do soboty 10. června 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích TK Prostějov.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 127000 eur.

Obhajuje Michail Kukuškin z Kazachstánu v pavouku jako číslo čtyři.

Nasazenou jedničkou je Martin Kližan ze Slovenska, který po vyřazení z Roland Garros obdržel od pořadatelů divokou kartu.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Prostějov, antuka
Slovensko Martin Kližan (1, WC)
(Út 6. 6.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 7:5, 6:2
Švédsko Markus Eriksson (Q)
(Út 6. 6.)
Rakousko Gerald Melzer 7:6(2), 6:4
Itálie Lorenzo Giustino (Alt)
(Út 6. 6.)
Brazílie Joao Souza 5:7, 7:6(1), 3:6
Argentina Facundo Bagnis
(Po 5. 6.)
Moldavsko Radu Albot (6) 6:7(3), 6:2, 2:6
Kazachstán Michail Kukuškin (4)
(Po 5. 6.)
Chile Nicolas Jarry (Alt) 5:7, 2:6
Argentina Federico Delbonis
(Po 5. 6.)
Rusko Jevgenij Donskoj 6:3, 6:1
Španělsko Tommy Robredo (WC)
(Út 6. 6.)
Polsko Jerzy Janowicz (Alt) 3:6, 6:4, 7:6(4)
Lotyšsko Ernests Gulbis (WC)
(Po 5. 6.)
Slovensko Norbert Gombos (7) 6:4, 6:2
Argentina Nicolas Kicker (5)
(Po 5. 6.)
Argentina Guido Andreozzi 7:6(7), 6:2
Španělsko Roberto Carballés Baena
(Po 5. 6.)
Španělsko Íňigo Cervantes 4:6, 6:4, 6:4
Německo Kevin Krawietz (Q)
(Út 6. 6.)
Slovensko Andrej Martin 2:6, 7:6(4), 6:3
Spojené státy Tennys Sandgren
(Út 6. 6.)
Gruzie Nikoloz Basilašvili (3) 6:2, 6:4
Česká republika Adam Pavlásek (8)
(Út 6. 6.)
Česká republika Petr Michnev (Q) 6:4, 2:6, 6:2
Francie Maxime Janvier (Q)
(Út 6. 6.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik 3:6, 3:6
Maďarsko Marton Fucsovics
(Út 6. 6.)
Salvador Marcelo Arevalo (Alt) 2:6, 3:6
Kazachstán Dmitrij Popko (Alt)
(Út 6. 6.)
Česká republika Jiří Veselý (2) 4:6, 0:6
2. kolo dvouher
Prostějov, antuka
Slovensko Martin Kližan (1, WC)
(St 7. 6.)
Švédsko Markus Eriksson (Q) 4:6, 1:6
Brazílie Joao Souza
(St 7. 6.)
Moldavsko Radu Albot (6) 3:6, 3:6
Chile Nicolas Jarry (Alt)
(St 7. 6.)
Argentina Federico Delbonis 4:6, 5:7
Španělsko Tommy Robredo (WC)
(-)
Lotyšsko Ernests Gulbis (WC) wo.
Argentina Nicolas Kicker (5)
(St 7. 6.)
Španělsko Roberto Carballés Baena 6:4, 2:6, 6:2
Německo Kevin Krawietz (Q)
(St 7. 6.)
Spojené státy Tennys Sandgren 2:6, 1:6
Česká republika Adam Pavlásek (8)
(St 7. 6.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik 7:5, 1:6, 6:7(4)
Salvador Marcelo Arevalo (Alt)
(St 7. 6.)
Česká republika Jiří Veselý (2) 2:6, 4:6
Čtvrtfinále dvouher
Prostějov, antuka
Švédsko Markus Eriksson (Q)
(Čt 8. 6.)
Moldavsko Radu Albot (6) 7:5, 7:5
Argentina Federico Delbonis
(Čt 8. 6.)
Španělsko Tommy Robredo (WC) 6:3, 6:4
Argentina Nicolas Kicker (5)
(Čt 8. 6.)
Spojené státy Tennys Sandgren 6:2, 2:6, 4:6
Bělorusko Uladzimir Ignatik
(Čt 8. 6.)
Česká republika Jiří Veselý (2) 6:7(3), 1:6
Semifinále dvouher
Prostějov, antuka
Švédsko Markus Eriksson (Q)
(Pá 9. 6.)
Argentina Federico Delbonis 5:7, 5:7
Spojené státy Tennys Sandgren
(Pá 9. 6.)
Česká republika Jiří Veselý (2) 2:6, 2:6
Finále dvouher
Prostějov, antuka
Argentina Federico Delbonis
(So 10. 6.)
Česká republika Jiří Veselý (2) 7:5, 1:6, 5:7

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Prostějov, antuka
Španělsko David Marrero (1)
Indie Leander Paes (1)
(Út 6. 6.)
Rakousko Julian Knowle
Slovensko Igor Zelenay
7:6(4), 1:6, 10:6
Švédsko Johan Brunström
Francie Hugo Nys
(Út 6. 6.)
Moldavsko Radu Albot
Ukrajina Denys Molchanov
6:3, 3:6, 6:10
Česká republika Roman Jebavý (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
(Po 5. 6.)
Česká republika Tomáš Papík (WC)
Česká republika Patrik Rikl (WC)
6:4, 6:4
Tchaj-wan Cheng-Peng Hsieh
Tchaj-wan Hsien-Yin Peng
(Po 5. 6.)
Česká republika Zdeněk Kolář (WC)
Česká republika Matěj Vocel (WC)
3:6, 4:6
Německo Kevin Krawietz
Itálie Alessandro Motti
(Út 6. 6.)
Argentina Guido Andreozzi (Alt)
Brazílie Joao Souza (Alt)
5:7, 4:6
Salvador Marcelo Arevalo
Spojené státy James Cerretani
(Po 5. 6.)
Chorvatsko Dino Marcan (4)
Chorvatsko Franko Škugor (4)
2:6, 6:4, 10:3
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
Česká republika Petr Michnev (WC)
(Út 6. 6.)
Uruguay Ariel Behar
Bělorusko Aliaksandr Bury
3:6, 4:6
Švýcarsko Luca Margaroli
Spojené státy Tennys Sandgren
(Út 6. 6.)
Argentina Guillermo Duran (2)
Argentina Andres Molteni (2)
5:7, 4:6
Čtvrtfinále čtyřher
Prostějov, antuka
Španělsko David Marrero (1)
Indie Leander Paes (1)
(St 7. 6.)
Moldavsko Radu Albot
Ukrajina Denys Molchanov
7:6(3), 3:6, 10:7
Česká republika Roman Jebavý (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
(St 7. 6.)
Česká republika Zdeněk Kolář (WC)
Česká republika Matěj Vocel (WC)
6:4, 6:3
Argentina Guido Andreozzi (Alt)
Brazílie Joao Souza (Alt)
(St 7. 6.)
Salvador Marcelo Arevalo
Spojené státy James Cerretani
7:6(5), 7:5
Uruguay Ariel Behar
Bělorusko Aliaksandr Bury
(St 7. 6.)
Argentina Guillermo Duran (2)
Argentina Andres Molteni (2)
3:6, 4:6
Semifinále čtyřher
Prostějov, antuka
Španělsko David Marrero (1)
Indie Leander Paes (1)
(Čt 8. 6.)
Česká republika Roman Jebavý (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
3:6, 4:6
Argentina Guido Andreozzi (Alt)
Brazílie Joao Souza (Alt)
(Čt 8. 6.)
Argentina Guillermo Duran (2)
Argentina Andres Molteni (2)
6:4, 4:6, 6:10
Finále čtyřher
Prostějov, antuka
Česká republika Roman Jebavý (3)
Chile Hans Podlipnik-Castillo (3)
(Pá 9. 6.)
Argentina Guillermo Duran (2)
Argentina Andres Molteni (2)
6:7(5), 7:6(5), 6:10

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Prostějov, antuka
Rakousko Sebastian Ofner (1)
(So 3. 6.)
Slovensko Filip Horanský 5:7, 4:6
Německo Kevin Krawietz
(So 3. 6.)
Německo Mats Moraing 6:3, 6:4
Kolumbie Alejandro González
(So 3. 6.)
Rakousko Andreas Haider-Maurer (WC) 0:6, 7:6(6), 6:3
Česká republika Dominik Kellovský
(So 3. 6.)
Brazílie Joao Pedro Sorgi (7) 1:6, 3:6
Česká republika Petr Michnev (2)
(So 3. 6.)
Česká republika Jaroslav Pospíšil 6:3, 6:4
Ukrajina Denys Molchanov
(So 3. 6.)
Česká republika Tomáš Papík 6:3, 7:6(4)
Česká republika Robin Staněk
(So 3. 6.)
Německo Louis Wessels 6:4, 6:4
Francie Hugo Nys
(So 3. 6.)
Česká republika Marek Jaloviec (6) 4:6, 7:6(4), 6:4
Francie Constant Lestienne (3)
(So 3. 6.)
Nizozemsko Niels Lootsma 6:7(3), 6:3, 6:3
Česká republika Jiří Lehečka (WC)
(So 3. 6.)
Česká republika Matěj Vocel (WC) 5:1 skreč
Srbsko Miki Jankovič
(So 3. 6.)
Švédsko Markus Eriksson 6:7(1), 6:7(1)
Slovensko Tomáš Liška (WC)
(So 3. 6.)
Francie Sadio Doumbia (5) 5:6 skreč
Francie Maxime Janvier (4)
(So 3. 6.)
Slovensko Alex Molčan 6:3, 6:4
Česká republika David Poljak (WC)
(So 3. 6.)
Česká republika Vít Kopřiva 6:7(4), 7:5, 6:3
Kolumbie Daniel Elahi Galan
(So 3. 6.)
Srbsko Nikola Cacič 7:6(5), 6:3
Česká republika Jakub Novák (WC)
(So 3. 6.)
Chorvatsko Franko Škugor (8) 0:6, 2:6
2. kolo kvalifikace
Prostějov, antuka
Slovensko Filip Horanský
(Ne 4. 6.)
Německo Kevin Krawietz 3:6, 2:6
Kolumbie Alejandro González
(Ne 4. 6.)
Brazílie Joao Pedro Sorgi (7) 4:6, 1:6
Česká republika Petr Michnev (2)
(Ne 4. 6.)
Ukrajina Denys Molchanov 6:4, 6:4
Česká republika Robin Staněk
(Ne 4. 6.)
Francie Hugo Nys 4:6, 7:6(0), 6:1
Francie Constant Lestienne (3)
(Ne 4. 6.)
Česká republika Jiří Lehečka (WC) 6:2, 6:2
Švédsko Markus Eriksson
(Ne 4. 6.)
Slovensko Tomáš Liška (WC) 6:1, 6:2
Francie Maxime Janvier (4)
(Ne 4. 6.)
Česká republika David Poljak (WC) 6:2, 6:2
Kolumbie Daniel Elahi Galan
(Ne 4. 6.)
Chorvatsko Franko Škugor (8) 2:6, 2:6
3. kolo kvalifikace
Prostějov, antuka
Německo Kevin Krawietz
(Po 5. 6.)
Brazílie Joao Pedro Sorgi (7) 7:5, 6:3
Česká republika Petr Michnev (2)
(Po 5. 6.)
Česká republika Robin Staněk 6:3, 6:2
Francie Constant Lestienne (3)
(Po 5. 6.)
Švédsko Markus Eriksson 7:5, 6:7(3), 3:6
Francie Maxime Janvier (4)
(Po 5. 6.)
Chorvatsko Franko Škugor (8) 6:1, 7:6(4)