V Brně triumfoval Juan Pablo Ficovich

Brno – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Brno Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval pátý nasazený Juan Pablo Ficovich z Argentiny, když ve finále ve dvou setech […]

Brno – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Brno Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval pátý nasazený Juan Pablo Ficovich z Argentiny, když ve finále ve dvou setech porazil druhého nasazeného Jana Mertla z České republiky 7:5 a 6:4.

Cesta argentinského tenisty do finále brněnského futuru vedla v prvním kole přes nenasazeného Patrika Obala (SVK), ve druhém kole přes dalšího nenasazeného Dominika Kellovského (CZE), ve čtvrtfinále přes turnajovou čtyřku Víta Kopřivu (CZE) a v semifinále přes turnajovou jedničku Václava Šafránka (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená česká dvojice Jan Mertl a Václav Šafránek po výhře ve dvou setech nad čtvrtou nasazenou rakousko-českou dvojicí Lenny Hampel a Robin Staněk 6:4 a 7:6(8).

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TC Brno.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.