V Jablonci nad Nisou triumfoval Bruno Sant’Anna

Jablonec nad Nisou – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval osmý nasazený Bruno Sant’Anna z Brazílie, když ve finále ve dvou setech porazil turnajovou […]

Jablonec nad Nisou – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval osmý nasazený Bruno Sant’Anna z Brazílie, když ve finále ve dvou setech porazil turnajovou pětku Jana Mertla z České republiky 6:1 a 6:4.

Cesta brazilského tenisty do finále jabloneckého futuru vedla v prvním kole přes kvalifikanta Filipa Dudu (CZE), ve druhém kole přes šťastného poraženého Michala Marka (SVK), ve čtvrtfinále přes turnajovou jedničku Petra Michneva (CZE) a v semifinále přes nenasazeného Jana Choinskiho (GER).

Ve čtyřhře triumfovala třeti nasazená německo-polská dvojice Jan Choinski a Kamil Majchrzak po výhře ve dvou setech nad nejvýše nasazenou českou dvojici Petr Michnev a Matěj Vocel 7:6(4) a 6:3.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.