V Jablonci nad Nisou triumfoval Marek Michalička

Jablonec nad Nisou – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů ze série Severočeské Tour 2015 zařazeného do kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) obhájil loňský triumf Marek Michalička z České republiky, když […]

Jablonec nad Nisou – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů ze série Severočeské Tour 2015 zařazeného do kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) obhájil loňský triumf Marek Michalička z České republiky, když ve finále porazil nasazenou turnajovou jedničku a vítěze předcházejícího futuru hraného minulý týden v Praze Uladzimira Ignatika z Běloruska ve dvou setech 7:6(4) a 7:5.

Cesta českého tenisty a turnajové dvojky do finále vedla v prvním kole přes Zdeňka Koláře (CZE), ve druhém kole přes na divokou kartu startujícího Pavla Štauberta (CZE), ve čtvrtfinále přes Jana Choinskiho (GER) a v semifinále přes Václava Šafránka (CZE).

Čtyřhra v Jablonci nad Nisou patřila polské dvojici Mateusz Kowalczyk a Adam Majchrowicz, která ve finále porazila německou dvojici Daniel Altmaier a Paul Woerner ve dvou setech 6:3 a 7:5.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.