V Liberci triumfoval Pedro Sousa

Liberec – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Svijany Open 2017 zařazeném do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval čtvrtý nasazený Pedro Sousa z Portugalska, když ve finále ve třech setech porazil […]

Liberec – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Svijany Open 2017 zařazeném do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval čtvrtý nasazený Pedro Sousa z Portugalska, když ve finále ve třech setech porazil nenasazeného Guilherma Clézara z Brazílie 6:4, 5:7 a 6:2.

Cesta portugalského tenisty do finále libereckého challengeru vedla v prvním kole přes nenasazeného Andreje Martina (SVK), ve druhém kole přes rovněž nenasazeného Petra Michneva (CZE), ve čtvrtfinále přes turnajovou pětku Tobiase Kamkeho (GER) a v semifinále přes dalšího nenasazeného Ricarda Ojedu Laru (ESP).

Ve čtyřhře triumfovala čtvrtá nasazená litevsko-česká dvojice Laurynas Grigelis a Zdeněk Kolář po výhře ve dvou setech nad třetí nasazenou polsko-nizozemskou dvojicí Tomasz Bednarek a David Pel 6:3 a 6:4.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích LTK Liberec.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.