V Melbourne odstartovaly kvalifikace na Australian Open 2015

Melbourne – V Melbourne právě odstartovaly kvalifikace na úvodní grandslam tenisové sezony Australian Open 2015 (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open). Sehrají se v rozmezí čtyřech dní a to […]

Melbourne – V Melbourne právě odstartovaly kvalifikace na úvodní grandslam tenisové sezony Australian Open 2015 (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open). Sehrají se v rozmezí čtyřech dní a to středy 14. až soboty 17. ledna 2015.

Kvalifikace ve dvouhře mužů (128 tenistů) se účastní Jan Mertl, Jan Hernych a Adam Pavlásek. Kvalifikace ve dvouhře žen (128 tenistek) Denisa Allertová, Andrea Hlaváčková, Renata Voráčová, Lucie Hradecká, Kristýna Plíšková a Barbora Krejčíková.

Hraje se tříkolově na dva vítězné sety s klasickým tiebreakem za stavu šest-šest na gamy. Vyjma rozhodujícího třetího setu, ve kterém se pokračuje ve hře dalším gamem.

Povrchem je beton.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.