V Mostě triumfoval Jan Šátral

Most – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů ze série Severočeské Tour 2015 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit (F3) s dotací desettisíc dolarů triumfoval domácí Jan Šátral, když ve finále […]

Most – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů ze série Severočeské Tour 2015 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit (F3) s dotací desettisíc dolarů triumfoval domácí Jan Šátral, když ve finále porazil nasazenou pětku Adriana Sikoru ze Slovenska ve dvou setech 6:4 a 6:2.

Cesta českého tenisty a turnajové čtyřky do finále mosteckého futuru vedla v prvním kole přes na divokou kartu startujícího Dominika Kellovského (CZE), ve druhém kole přes parťáka ze čtyřhry Romana Jebavého (CZE), ve čtvrtfinále přes turnajovou sedmičku Václava Šafránka (CZE) a v semifinále přes turnajovou dvojku Uladzimira Ignatika (BLR).

Čtyřhra patřila v Mostě rovněž Janu Šátralovi, a to když ve finále ve dvojici se zmiňovaným Romanem Jebavým jako jedničky porazili bělorusko-českou dvojici Uladzimir Ignatik a Dominik Kellovský jako čtyřky ve vyrovnaném zápase po setech 6:4 a 4:6 v královském tiebreaku 10:5.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Most.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.