V Mostě triumfoval Julian Lenz

Most – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Severočeská Tour 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval nenasazený Julian Lenz z Německa, když ve finále ve třech setech porazil turnajovou […]

Most – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Severočeská Tour 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval nenasazený Julian Lenz z Německa, když ve finále ve třech setech porazil turnajovou jedničku Jana Mertla z České republiky 4:6, 6:2 a 6:2.

Cesta německého tenisty do finále mosteckého futuru vedla v prvním kole přes turnajovou čtyřku Robina Staňka (CZE), ve druhém kole přes kvalifikanta Kristjana Tamma (EST), ve čtvrtfinále přes nenasazeného krajana Floriana Fallerta (GER) a v semifinále přes dalšího nenasazeného krajana Johannese Härteise (GER).

Ve čtyřhře triumfovala nejvýše nasazená česko-polská dvojice Dominik Kellovský a Grzegorz Panfil po výhře ve dvou setech nad druhou nasazenou českou dvojicí Tomáš Papík a Matěj Vocel 6:3 a 6:2.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Most.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.