V Olomouci triumfovala Bernarda Peraová

Olomouc – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen ITS Cup 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nenasazená Bernarda Peraová ze Spojených států, když ve finále ve třech setech porazila […]

Olomouc – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen ITS Cup 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nenasazená Bernarda Peraová ze Spojených států, když ve finále ve třech setech porazila nejvýše nasazenou Kristýnu Plíškovou z České republiky 7:5, 4:6 a 6:3.

Cesta americké tenistky do finále olomouckého turnaje vedla v prvním kole přes na divokou kartu startující Marii Benoitovou (BEL), ve druhém kole přes turnajovou sedmičku Amandinu Hesseovou (FRA), ve čtvrtfinále přes turnajovou dvojku Richelu Hogenkampovou (NED) a v semifinále přes nenasazenou Michaelu Hončovou (SVK).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená francouzsko-mexická dvojice Amandine Hesseová a Victoria Rodriguezová po výhře v královském tiebreaku 10:6 nad rovněž nenasazenou slovensko-rumunskou dvojicí Michaela Hončová a Raluca Georgiana Serbanová po setech 3:6 a 6:2.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích Centra sportu a zdraví Omega.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.