V Opavě při odvetě bez branek

Opava – Slezský FC Opava při odvetě 4. kola Poháru FAČR hrál doma na Stadionu v Městských sadech se svým ligovým rivalem FK Fotbal Třinec bez branek a po prohře […]

Opava – Slezský FC Opava při odvetě 4. kola Poháru FAČR hrál doma na Stadionu v Městských sadech se svým ligovým rivalem FK Fotbal Třinec bez branek a po prohře 0:2 z prvního zápasu venku v Třinci na Stadionu Rudolfa Labaje v poháru končí.

Slezský FC Opava přešel v 1. kole Poháru FAČR venku přes divizní TJ Nový Jičín (1:0), ve 2. kole opět venku na penalty přes divizní SK Hranice (1:1, rozhodující penalta Tomáš Machálek) a ve 3. kole poprvé doma ve slezském derby přes náš MFK OKD Karviná (1:0).

FK Fotbal Třinec se na jaře ve čtvrtfinálovém dvouzápase utká s lepším ze dvojice prvoligových klubů FC Hradec Králové a FC Viktoria Plzeň.

SFC Opava vs. FK Fotbal Třinec 0:0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.