V Opavě triumfoval Jan Mertl

Opava – Ve finále závěrečného pátého turnaje ze série MND Tour 2014 (Teplice, Most, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou 2, Opava) zařazeného v kalendáři ITF Men’s Circuit (Futures) zvítězil […]

Opava – Ve finále závěrečného pátého turnaje ze série MND Tour 2014 (Teplice, Most, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou 2, Opava) zařazeného v kalendáři ITF Men’s Circuit (Futures) zvítězil Jan Mertl (CZE) nad Jaroslavem Pospíšilem (CZE) ve dvou setech shodně dvakrát šest ku jedné.

Cesta českého borce a turnajové jedničky k titulu vedla v prvním a druhém kole přes kvalifikanty Alexe Molčana a Mateje Maruščáka (oba SVK), ve čtvrtvinále přes na divokou kartu startujícího Pavla Nejedlého (CZE), v semifinále přes Marka Jaloviece (CZE) a ve finále přes turnajovou dvojku Jaroslava Pospíšila (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala česká dvojice Jaroslav Pospíšil a Jan Šátral. Finálovou dvojici tvořili Patrick Grigoriu a Costin Paval (oba ROU).

Hrálo se v hale na umělé trávě Tenis centra Opava.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.