V Pardubicích triumfoval Dennis Novak

Pardubice – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Rieter Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval šestý nasazený Dennis Novak z Rakouska, když ve finále ve dvou setech porazil […]

Pardubice – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Rieter Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval šestý nasazený Dennis Novak z Rakouska, když ve finále ve dvou setech porazil nenasazeného Alexe Molčana ze Slovenska 7:6(3) a 6:3.

Cesta rakouského tenisty do finále pardubického futuru vedla v prvním kole přes na divokou kartu startujícího Iva Mináře (CZE), ve druhém kole přes nenasazeného Davida Poljaka (CZE), ve čtvrtfinále přes turnajovou dvojku Sanjara Fajzijeva (UZB) a v semifinále přes nenasazeného Fabiena Reboula (FRA).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená česká dvojice Vít Kopřiva a Jaroslav Pospíšil po výhře v královském tiebreaku 10:2 nad nejvýše nasazenou chorvatskou dvojicí Ivan a Matej Sabanovi po setech 4:6 a 6:1.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích LTC Pardubice.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.