V Paříži odstartovaly kvalifikace na Roland Garros 2015

Paříž – V Paříži právě odstartovaly kvalifikace na druhý grandslam tenisové sezony Roland Garros 2015 (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open). Sehrají se v rozmezí čtyřech dní a to […]

Paříž – V Paříži právě odstartovaly kvalifikace na druhý grandslam tenisové sezony Roland Garros 2015 (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open). Sehrají se v rozmezí čtyřech dní a to úterý 19. až pátku 22. května 2015.

Kvalifikace ve dvouhře mužů (128 tenistů) se účastní Jan Mertl, Jan Hernych a Jaroslav Pospíšil. Kvalifikace ve dvouhře žen (128 tenistek) se účastní Renata Voráčová, Kristýna Plíšková, Barbora Krejčíková a Andrea Hlaváčková.

Hraje se tříkolově na dva vítězné sety s klasickým tiebreakem za stavu šest-šest na gamy. Vyjma rozhodujícího třetího setu, ve kterém se pokračuje ve hře dalším gamem.

Povrchem je antuka.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.