V Perthu na Hopman Cupu 2015 triumfovalo družstvo Polska

Perth – V západoaustralském Perthu na Hopman Cupu 2015 triumfovalo družstvo Polska ve složení Agnieszka Radwaňská a Jerzy Janowicz, které ve finále porazilo družstvo Spojených států 2:1 na zápasy. Cesta […]

Perth – V západoaustralském Perthu na Hopman Cupu 2015 triumfovalo družstvo Polska ve složení Agnieszka Radwaňská a Jerzy Janowicz, které ve finále porazilo družstvo Spojených států 2:1 na zápasy.

Cesta polského družstva do finále vedla přes skupinu B, ve které nejprve porazilo hostitelskou Austrálii (3:0), poté Velkou Británii (2:1) a na závěr po skreči ve smíšené čtyřhře prohrálo s obhajující Francií (1:2).

Ve finále nejprve Agnieszka Radwaňská porazila Serenu Williamsovou, poté po výhře nad Jerzy Janowiczem srovnával John Isner a o výhře polské dvojice tedy rozhodla až smíšená čtyřhra.

Obhajující Francie končila třetí ve skupině B, stejně jako Česká republika ve skupině A.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.