V Praze triumfoval Andrej Martin

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova zařazeném do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval čtvrtý nasazený Andrej Martin ze Slovenska, když ve finále […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova zařazeném do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval čtvrtý nasazený Andrej Martin ze Slovenska, když ve finále ve dvou setech porazil nenasazeného Yannicka Madena z Německa 7:6(3) a 6:3.

Cesta slovenského tenisty do finále pražského challengeru vedla v prvním kole přes nenasazeného Oleksandr Nedověsov (KAZ), ve druhém kole přes rovněž nenasazeného Jeremyho Jahna (GER), ve čtvrtfinále přes turnajovou sedmičku Tobiase Kamkeho (GER) a v semifinále přes turnajovou jedničku Adama Pavláska (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená česko-rakouská dvojice Jan Šátral a Tristan-Samuel Weissborn po výhře v královském tiebreaku 10:3 nad nejvýše nasazenou německou dvojicí Gero Kretschmer a Andreas Mies po setech 6:3 a 5:7.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha souběžně s turnajem žen.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.