V Praze triumfoval Julian Lenz

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji můžů RPM Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval kvalifikant Julian Lenz z Německa, když ve finále ve dvou setech porazil […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji můžů RPM Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval kvalifikant Julian Lenz z Německa, když ve finále ve dvou setech porazil dalšího kvalifikanta Juraje Masára ze Slovenska 6:2 a 6:3.

Cesta německého tenisty do finále pražského futuru vedla ve druhém kole kvalifikace přes Dominika Rečka (CZE), ve třetím kole kvalifikace přes Adama Majchrowicze (POL), v prvním kole přes turnajovou osmičku Ricarda Hocevara (BRA), ve druhém kole přes nenasazeného Alexandara Lazarova (BUL), ve čtvrtfinále přes kvalifikanta Adriana Oberta (GER) a v semifinále přes nenasazeného Michael Geerts (BEL). První kolo kvalifikace měl Julian Lenz jakožto nasazená dvojka bez boje.

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená česko-bulharská dvojice Dominik Kellovský a Alexandar Lazarov po hladké výhře nad na divokou kartu startující českou dvojicí Daniel Pátý a Jan Valenta 6:1 a 6:3. Julian Lenz ve dvojici s Michaelem Geertsem ztratili čtyřhru již v prvním kole po prohře nad českou dvojicí Ivo Minář a Robin Staněk dvakrát 1:6.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.