V Praze triumfoval Uladzimir Ignatik

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů RPM Prague Open 2015 zařazeného do kalendáře ITF Men’s Circuit (F1) triumfoval Uladzimir Ignatik z Běloruska, když ve finále porazil nasazenou turnajovou jedničku […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů RPM Prague Open 2015 zařazeného do kalendáře ITF Men’s Circuit (F1) triumfoval Uladzimir Ignatik z Běloruska, když ve finále porazil nasazenou turnajovou jedničku domácího Jana Mertla ve dvou setech 6:1 a 6:3.

Cesta běloruského tenisty a turnajové trojky do finále prvního letošního futuru hraného u nás vedla v prvním kole přes kvalifikanta Roberta Rumlera (CZE), ve druhém kole přes Zdeňka Koláře (CZE), ve čtvrtfinále přes Piotra Lomackiho (POL) a v semifinále přes turnajovou dvojku Petera Torebka (GER).

Čtyřhra v Praze patřila české dvojici František Čermák a Robin Staněk, kteří ve finále porazili polskou dvojici Kamil Gajewski a Szymon Walkow ve dvou setech dvakrát 6:3.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.