V Praze triumfovala Alice Rameová

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Kuchyně Gorenje Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala sedmá nasazená Alice Rameová z Francie po skreči třetí nasazené Magali […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Kuchyně Gorenje Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala sedmá nasazená Alice Rameová z Francie po skreči třetí nasazené Magali Kempenové z Belgie ve druhém setu finále za stavu 5:4 pro Francouzsku. První set vyhrála 6:4.

Cesta francouzské tenistky do finále pražského turnaje vedla v prvním kole přes kvalifikantku Dagmaru Dudlákovou (CZE), ve druhém kole přes nenasazenou Nadiju Kolbovou (UKR), ve čtvrtfinále přes na divokou kartu startující Johanu Markovou (CZE) a v semifinále přes kvalifikantku Juliji Lysovou (UKR).

Ve čtyřhře triumfovala čtvrtá nasazená česká dvojice Kristýna Hrabalová a Nikola Tomanová po výhře ve dvou setech nad nenasazenou moldavsko-českou dvojicí Anastasia Detiucová a Johana Marková 6:1 a 6:3.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TJ Spoje Praha.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.