V Praze triumfovala Karolína Plíšková

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2015 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila nasazená jednička Karolína Plíšková (CZE) nad kvalifikantkou Lucií Hradeckou (CZE) ve třech […]

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2015 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila nasazená jednička Karolína Plíšková (CZE) nad kvalifikantkou Lucií Hradeckou (CZE) ve třech setech 4:6, 7:5 a 6:3.

Cesta české tenistky a turnajové jedničky do finále vedla v prvním kole přes Anniku Beckovou (GER), ve druhém kole přes Cvetanu Pironkovovou (BUL), ve čtvrtfinále přes na divokou kartu startující Denisu Allertovou (CZE) a v semifinále přes Yaninu Wickmayerovou (BEL).

Ve čtyřhře triumfovala česko-švýcarská dvojice Belinda Benčičová (SUI) a Kateřina Siniaková (CZE). Finálovou dvojici tvořily Kateryna Bondarenková (UKR) a Eva Hrdinová (CZE).

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.