V Praze triumfovala Lucie Šafářová

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2016 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila nasazená dvojka Lucie Šafářová (CZE) nad nasazenou čtyřkou Samanthou Stosurovou (AUS) ve […]

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2016 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila nasazená dvojka Lucie Šafářová (CZE) nad nasazenou čtyřkou Samanthou Stosurovou (AUS) ve třech setech 3:6, 6:1 a 6:4.

Cesta české tenistky a turnajové dvojky do finále vedla v prvním kole přes Marianu Duqueovou Mariňovou (COL), ve druhém kole přes krajanku Lucii Hradeckou (CZE), ve čtvrtfinále přes Sie Su-wej (TPE) a v semifinále přes loňskou vítězku a turnajovou trojku krajanku Karolínu Plíškovou (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala rusko-česká dvojice Margarita Gasparjanová (RUS) a Andrea Hlaváčková (CZE) jako turnajové dvojky. Finálovou dvojici tvořily María Irigoyenová (ARG) a Paula Kaniová (POL).

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.