V Praze triumfovala Markéta Vondroušová

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nejvýše nasazená Markéta Vondroušová z České republiky, když ve […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nejvýše nasazená Markéta Vondroušová z České republiky, když ve finále ve dvou setech porazila na divokou kartu startující krajanku Karolínu Muchovou 7:5 a 6:1.

Cesta české tenistky do finále pražského turnaje vedla v prvním kole přes nenasazenou Terezu Smitkovou (CZE), ve druhém kole přes rovněž nenasazenou Anastasiji Komardinovou (RUS), ve čtvrtfinále přes šťastnou poraženou z kvalifikace Chantalu Škamlovou (SVK) a v semifinále přes turnajovou trojku Denisu Allertovou (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená rusko-ukrajinská dvojice Anastasia Potapovová a Dajana Jastremská po výhře ve dvou setech nad třetí nasazenou rumunsko-ukrajinskou dvojicí Mihaela Buzarnescuová a Alona Fominová dvakrát 6:2.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha souběžně s turnajem mužů.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.