V Praze triumfovala Miriam Kolodziejová

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Vista Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nejvýše nasazená Miriam Kolodziejová z České republiky, když ve finále ve třech […]

Praha – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Vista Prague Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nejvýše nasazená Miriam Kolodziejová z České republiky, když ve finále ve třech setech porazila pátou nasazenou Nastju Kolarovou ze Slovinska 6:2, 5:7 a 6:4.

Cesta české tenistky do finále pražského turnaje vedla v prvním kole přes kvalifikantku Sonju Křtěnovou (CZE), ve druhém kole přes nenasazenou Anetu Kladivovou (CZE), ve čtvrtfinále přes rovněž nenasazenou Anastasii Detiucovou (MDA) a v semifinále přes turnajovou sedmičku Sofiji Kovalecovou (UKR).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená moldavsko-česká dvojice Anastasia Detiucová a Johana Marková po výhře ve dvou setech nad třetí nasazenou ukrajinsko-německou dvojicí Nadija Kolbová a Natalie Proeseová dvakrát 6:2.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích Vista resort & club.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.