V Praze triumfovala Mona Barthelová

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2017 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila kvalifikantka Mona Barthelová (GER) nad Kristýnou Plíškovou (CZE) ve třech setech 2:6, […]

Praha – Ve finále turnaje J & T Banka Prague Open 2017 z kalendáře okruhu WTA International zvítězila kvalifikantka Mona Barthelová (GER) nad Kristýnou Plíškovou (CZE) ve třech setech 2:6, 7:5 a 6:2.

Cesta německé tenistky do finále pražského turnaje vedla v prvním kole přes turnajovou šestku Čang Šuaj (CHN), ve druhém kole přes Océane Dodinovou (FRA), ve čtvrtfinále přes Camilu Giorgiovou (ITA) a v semifinále přes turnajovou trojku Barboru Strýcovou (CZE).

Ve čtyřhře triumfovala německo-česká dvojice Anna-Lena Grönefeldová (GER) a Květa Peschkeová (CZE) jako turnajové dvojky. Finálovou dvojici tvořily Lucie Hradecká (CZE) a Kateřina Siniaková (CZE) jako nasazené jedničky.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.