V Prostějově triumfoval Jiří Veselý

Prostějov – Na 24. ročníku mezinárodního tenisového turnaje mužů UniCredit Czech Open 2017 zařazeného do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval Jiří Veselý z České republiky, když ve finále ve třech […]

Prostějov – Na 24. ročníku mezinárodního tenisového turnaje mužů UniCredit Czech Open 2017 zařazeného do kalendáře ATP Challenger Tour triumfoval Jiří Veselý z České republiky, když ve finále ve třech setech porazil Federica Delbonise z Argentiny 5:7, 6:1 a 7:5.

Cesta českého tenisty a turnajové dvojky do finále prostějovského challengeru vedla v prvním kole přes Dmitrije Popka (KAZ), ve druhém kole přes Marcela Arevala (ESA), ve čtvrtfinále přes Uladzimir Ignatik (BLR) a v semifinále přes Tennyse Sandgrena (USA). Všichni čtyři nenasazení.

Ve čtyřhře triumfovala argentinská dvojice Guillermo Duran a Andres Molteni jako turnajové dvojky po výhře ve vyrovnaném zápase v královském tiebreaku nad česko-chilskou dvojicí a turnajovými trojkami Romanem Jebavým a Hansem Podlipnikem-Castillem 10:6, kterému předcházely sety 7:6(5) a 6:7(5).

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Prostějov.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.