V Říčanech triumfovala Tereza Procházková

Říčany – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Penta Trading Říčany Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nenasazená Tereza Procházková z České republiky, když ve finále ve třech […]

Říčany – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Penta Trading Říčany Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala nenasazená Tereza Procházková z České republiky, když ve finále ve třech setech porazila rovněž nenasazenou krajanku Dianu Šumovou 5:7, 6:4 a 6:4.

Cesta české tenistky do finále říčanského turnaje vedla v prvním kole přes kvalifikantku Sonju Křtěnovou (CZE), ve druhém kole přes turnajovou sedmičku Kateřinu Vaňkovou (CZE), ve čtvrtfinále přes nenasazenou Vendulu Žovincovou (CZE) a v semifinále přes další nenasazenou Janu Jablonovskou (SVK).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená slovenská dvojice Jana Jablonovská a Natalia Vajdová po výhře ve dvou setech nad rovněž nenasazenou českou dvojicí Karolína Beránková a Veronika Vlkovská 6:1 a 6:3.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích Oázy Říčany.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.