V Sao Paulu triumfoval Diego Schwartzman

Sao Paulo – Na ATP Challenger Tour Finals hraném od 19. do 23. listopadu v brazilském Sao Paulu triumfoval Argentinec Diego Schwartzman, který ve finále porazil Brazilce startujícího na divokou […]

Sao Paulo – Na ATP Challenger Tour Finals hraném od 19. do 23. listopadu v brazilském Sao Paulu triumfoval Argentinec Diego Schwartzman, který ve finále porazil Brazilce startujícího na divokou kartu Guilherma Clézara ve dvou setech 6:2 a 6:3. Do žebříčku ATP si připíše 125 bodů a na své konto 91,200 amerických dolarů.

Cesta argentinského tenisty do finále vedla nejprve skupinou B, ve které nejprve porazil svého finálového soupeře Guilherma Clézara, poté nestačil na Slovince Blaze Rolu a porazil Brazilce Joaa Souzu. Následně v semifinále Itala Simona Bolelliho.

Hrálo se na antuce v hale sportovního klubu Esporte clube Pinheiros.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.