V Singapuru triumfovala Dominika Cibulková

Singapur – Na Turnaji mistryň v Singapuru triumfovala Slovenka Dominika Cibulková, když ve finále porazila ve dvou setech nasazenou a po pondělním přepočtu i světovou jedničku Němku Angelique Kerberovou 6:3 […]

Singapur – Na Turnaji mistryň v Singapuru triumfovala Slovenka Dominika Cibulková, když ve finále porazila ve dvou setech nasazenou a po pondělním přepočtu i světovou jedničku Němku Angelique Kerberovou 6:3 a 6:4.

Cesta slovenské tenistky a turnajové sedmičky do finále singapurského Turnaje mistryň vedla přes Červenou skupinu, kde nejprve prohrála se svou pozdější finálovou soupeřkou Angelique Kerberovou a po druhé prohře s turnajovou šestkou Američankou Madison Keysovou porazila turnajovou trojku Rumunku Simonu Halepovou. V semifinále následně porazila turnajovou osmičku Rusku Světlanu Kuzněcovovou.

Ve čtyřhře triumfovala ruská dvojice Jekatěrina Makarovová a Jelena Vesninová, která ve finále ve dvou setech porazila americko-českou dvojici Bethanie Matteková-Sandsová a Lucie Šafářová 7:6(5) a 6:3. Po zrušení skupin stačilo čtvrté nasazené dvojici k postupu do finále porazit ve čtvrfinále turnajové pětky Češky Andreu Hlaváčkovou s Lucií Hradeckou a poté v semifinále turnajové dvojky Švýcarku Martinu Hingisovou s Indkou Saniou Mirzaovou.

Hrálo se v hale na tvrdém povrchu s míči Wilson.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.