V Ústí nad Orlicí triumfoval Jonathan Mridha

Ústí nad Orlicí – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Rieter Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval kvalifikant Jonathan Mridha ze Švédska, když ve finále ve dvou setech […]

Ústí nad Orlicí – Na mezinárodním tenisovém turnaji mužů Rieter Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Men’s Circuit triumfoval kvalifikant Jonathan Mridha ze Švédska, když ve finále ve dvou setech porazil turnajovou jedničku Marka Jaloviece z České republiky 6:3 a 6:4.

Cesta švédského tenisty do finále ústeckého futuru vedla v prvním kole přes na divokou kartu startujícího Antonína Štěpánka (CZE), ve druhém kole přes nenasazeného Kena Onishiho (JPN), ve čtvrtfinále přes kvalifikanta Ondřeje Krsteva (CZE) a v semifinále přes turnajovou pětku Víta Kopřivu (CZE), když před tím v kvalifikaci porazil nejprve Štěpána Holiše (CZE) a po něm Davida Damiana Brnu (SVK).

Ve čtyřhře triumfovala druhá nasazená česká dvojice Marek Gengel a Matěj Vocel po výhře v královském tiebreaku 16:14 nad nejvýše nasazenou rakouskou dvojicí Dennis Novak a Thomas Statzberger po setech 6:7(3) a 6:1.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TK Ústí nad Orlicí.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.