Ve čtyřhře žen triumfovaly na Australian Open Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová

Melbourne – Ve čtyřhře žen triumfovaly na Australian Open naše Lucie Šafářová a Američanka Bethanie Matteková-Sandsová. Cestou do finále česko-americká dvojice porazila postupně v 1. kole Tatjanu Mariovou (GER) a […]

Melbourne – Ve čtyřhře žen triumfovaly na Australian Open naše Lucie Šafářová a Američanka Bethanie Matteková-Sandsová.

Cestou do finále česko-americká dvojice porazila postupně v 1. kole Tatjanu Mariovou (GER) a Ralucu Olaruovou (ROU), ve 2. kole Tímeu Babosovou (HUN) a Kristinu Mladenovičovou (FRA), ve 3. kole Carolinu Garciaovou (FRA) a Katarinu Srebotnikovou (SLO), ve čtvrtfinále turnajové trojky Jekatěrinu Makarovovou (RUS) a Jelenu Vesninovou (RUS), v semifinále po skreči Julii Görgesovou (GER) a Annu-Lenu Grönefeldovou (GER).

Pouť pavoukem ženské čtyřhry potom Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová jako nenasazená dvojice završily vítězstvím ve dvou setech nad tchajwansko-čínskou dvojicí Čan Jung-žan a Čeng Ťie 6:4, 7:6(5).

Hrálo se v aréně Roda Lavera.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.