Ve smíšené čtyřhře triumfovali na Australian Open Martina Hingisová a Leander Paes

Melbourne – Ve smíšené čtyřhře triumfovali na Australian Open Švýcarka Martina Hingisová a Ind Leander Paes. Cestou do finále švýcarsko-indický pár porazil postupně v 1. kole Masu Jovanovičovou (AUS) a […]

Melbourne – Ve smíšené čtyřhře triumfovali na Australian Open Švýcarka Martina Hingisová a Ind Leander Paes.

Cestou do finále švýcarsko-indický pár porazil postupně v 1. kole Masu Jovanovičovou (AUS) a Sama Thompsona (AUS), ve 2. kole Anabelu Medinaovou Garriguesovou (ESP) a Pabla Andujara (ESP), ve čtvrtfinále Andreu Hlaváčkovou (CZE) a Alexandera Peyu (AUT), v semifinále Sie Su-wej (TPE) a Pabla Cuevase (URU).

Pouť pavoukem smíšené čtyřhry potom Martina Hingisová a Leander Paes jako turnajové sedmičky završili vítězstvím ve dvou setech nad turnajovými trojkami a obhájci z loňska francouzsko-kanadským párem Kristina Mladenovičová a Daniel Nestor 6:4, 6:3.

Hrálo se v aréně Roda Lavera.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.