Ve Starých Splavech obhajovala Barbora Krejčíková

Staré Splavy – Na českém tenisovém turnaji mužů a žen Macha Lake Open 2020 zařazeném do kalendáře ČTS obhajovala druhá nasazená Barbora Krejčíková, když ve finále ve dvou setech porazila […]

Staré Splavy – Na českém tenisovém turnaji mužů a žen Macha Lake Open 2020 zařazeném do kalendáře ČTS obhajovala druhá nasazená Barbora Krejčíková, když ve finále ve dvou setech porazila nejvýše nasazenou Kateřinu Siniakovou 6:3 a 6:4.

Cesta vítězky do finále starosplavského turnaje vedla v prvním zápase skupiny B přes Sáru Bejlekovou, ve druhém zápase přes na divokou kartu startující Brendu Fruhvirtovou a ve třetím zápase přes šestou nasazenou Johanu Markovou. V semifinále pak přes třetí nasazenou Jesiku Malečkovou.

Mezi muži triumfoval osmý nasazený Jonáš Forejtek, když před finále pro zranění nohy z turnaje odstoupil nejvýše nasazený Lukáš Rosol.

Cesta vítěze do finále vedla v prvním zápase skupiny D přes na divokou kartu startujícího Andrewa Paulsona, ve druhém zápase přes kvalifikanta Tomáše Jirouška a ve třetím zápase přes odstupivšího čtvrtého nasazeného Václava Šafránka. V semifinále pak přes desátého nasazeného Pavla Nejedlého.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TO Staré Splavy.