Ve Starých Splavech triumfovala Anna Karolína Schmiedlová

Staré Splavy – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Macha Lake Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala třetí nasazená Anna Karolína Schmiedlová ze Slovenska, když ve finále ve […]

Staré Splavy – Na mezinárodním tenisovém turnaji žen Macha Lake Open 2017 zařazeném do kalendáře ITF Women’s Circuit triumfovala třetí nasazená Anna Karolína Schmiedlová ze Slovenska, když ve finále ve dvou setech porazila druhou nasazenou Věru Lapkovou z Běloruska 6:4 a 7:5.

Cesta slovenské tenistky do finále starosplavského turnaje vedla v prvním kole přes kvalifikantku Jade Suvrijnovou (FRA), ve druhém kole přes nenasazenou Pemru Ozgenovou (TUR), ve čtvrtfinále přes další nenasazenou Anastasii Zaryckou (CZE) a v semifinále přes turnajovou jedničku Viktorii Kužmovou (SVK).

Ve čtyřhře triumfovala nenasazená rumunsko-česká dvojice Laura-Ioana Andrei a Anastasia Zarycká po výhře ve dvou setech nad třetí nasazenou německou dvojicí Tayisiya Mordergerová a Yana Mordergerová 6:3 a 6:4.

Hrálo se na otevřených antukových dvorcích TO Staré Splavy.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.