Vista Prague Open 2017 – Praha

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 10. (Q) do neděle 17. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Vista resort & club. […]

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 10. (Q) do neděle 17. září 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Vista resort & club.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Miriam Kolodziejová z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(St 13. 9.)
Česká republika Sonja Křtěnová (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Aneta Kladivová
(Út 12. 9.)
Česká republika Karolína Vlčková (WC) 6:0, 5:3 skreč
Moldavsko Anastasia Detiucová
(Út 12. 9.)
Česká republika Karolína Beránková 5:7, 6:2, 6:1
Česká republika Tereza Polanská (Q)
(Út 12. 9.)
Velká Británie Maia Lumsdenová (6) 3:6, 4:6
Německo Katharina Gerlachová (3)
(St 13. 9.)
Česká republika Kateřina Vaňková 2:6, 6:4, 6:7(3)
Česká republika Nikola Tomanová (Q)
(St 13. 9.)
Ukrajina Nadija Kolbová 6:3, 6:3
Česká republika Johana Marková (WC)
(St 13. 9.)
Česká republika Natálie Cváčková (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
(St 13. 9.)
Ukrajina Sofija Kovalecová (7) 2:6, 3:6
Česká republika Vendula Žovincová (8)
(Út 12. 9.)
Německo Sophia Intertová (Q) 6:0, 6:3
Česká republika Petra Sedláčková (Q)
(Út 12. 9.)
Španělsko Meritxell Pereraová Rosová 1:6, 5:7
Argentina Melany Solange Krywojová
(St 13. 9.)
Německo Natalie Proeseová (Q) 4:6, 6:2, 6:7(4)
Česká republika Pernilla Mendesová
(St 13. 9.)
Česká republika Magdaléna Pantůčková (4) 6:2, 2:0 skreč
Slovinsko Nastja Kolarová (5)
(Út 12. 9.)
Rusko Julia Kulikovová 6:1, 6:4
Německo Lena Ruppertová (Q)
(Út 12. 9.)
Švédsko Katerina Filipová (WC) 6:4, 3:6, 6:4
Česká republika Tereza Procházková
(St 13. 9.)
Rusko Angelina Žuravlevová 6:1, 7:6(2)
Velká Británie Mirabelle Njozeová
(St 13. 9.)
Česká republika Gabriela Pantůčková (2) 5:7, 4:6
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(Čt 14. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová 6:3, 6:4
Moldavsko Anastasia Detiucová
(Čt 14. 9.)
Velká Británie Maia Lumsdenová (6) 6:4, 6:1
Česká republika Kateřina Vaňková
(Čt 14. 9.)
Česká republika Nikola Tomanová (Q) 6:2, 6:4
Česká republika Johana Marková (WC)
(Čt 14. 9.)
Ukrajina Sofija Kovalecová (7) 2:6, 1:6
Česká republika Vendula Žovincová (8)
(Čt 14. 9.)
Španělsko Meritxell Pereraová Rosová 6:3, 6:1
Německo Natalie Proeseová (Q)
(Čt 14. 9.)
Česká republika Pernilla Mendesová 6:7(4), 6:2, 2:6
Slovinsko Nastja Kolarová (5)
(Čt 14. 9.)
Německo Lena Ruppertová (Q) 7:6(5), 6:2
Česká republika Tereza Procházková
(Čt 14. 9.)
Česká republika Gabriela Pantůčková (2) 6:4, 7:6(5)
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(Pá 15. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová 6:4, 4:6, 6:4
Česká republika Kateřina Vaňková
(Pá 15. 9.)
Ukrajina Sofija Kovalecová (7) 6:4, 5:7, 1:6
Česká republika Vendula Žovincová (8)
(Pá 15. 9.)
Česká republika Pernilla Mendesová 5:7, 1:6
Slovinsko Nastja Kolarová (5)
(Pá 15. 9.)
Česká republika Tereza Procházková 6:3, 6:1
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(So 16. 9.)
Ukrajina Sofija Kovalecová (7) 5:7, 6:2, 6:4
Česká republika Pernilla Mendesová
(So 16. 9.)
Slovinsko Nastja Kolarová (5) 4:6, 3:6
Finále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(Ne 17. 9.)
Slovinsko Nastja Kolarová (5) 6:2, 5:7, 6:4

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Rusko Angelina Žuravlevová (1)
Česká republika Vendula Žovincová (1)
(-)

bye
Česká republika Karolína Beránková
Rusko Julia Kulikovová
(-)
Švédsko Katerina Filipová
Česká republika Denisa Pospíšilová
wo.
Ukrajina Nadija Kolbová (3)
Německo Natalie Proeseová (3)
(Út 12. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Tereza Polanská
7:6(0), 6:1
Česká republika Laetitia Pulchartová
Česká republika Linda Ševčíková
(-)
Slovensko Barbora Matušová
Velká Británie Mirabelle Njozeová
wo.
Česká republika Natálie Cváčková
Argentina Melany Solange Krywojová
(Út 12. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
1:6, 4:6
Česká republika Sonja Křtěnová
Česká republika Petra Sedláčková
(Út 12. 9.)
Česká republika Šárka Richterová
Česká republika Tereza Švecová
6:3, 6:2
Česká republika Eliška Kleisnerová
Česká republika Kristýna Mamičová
(St 13. 9.)
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková
Česká republika Karolína Vlčková
7:6(4), 2:6, 6:10


(-)
Česká republika Dagmar Dudláková (2)
Česká republika Nikola Tomanová (2)
bye
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Rusko Angelina Žuravlevová (1)
Česká republika Vendula Žovincová (1)
(Čt 14. 9.)
Švédsko Katerina Filipová
Česká republika Denisa Pospíšilová
7:5, 6:2
Ukrajina Nadija Kolbová (3)
Německo Natalie Proeseová (3)
(Čt 14. 9.)
Česká republika Laetitia Pulchartová
Česká republika Linda Ševčíková
6:3, 6:0
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
(Čt 14. 9.)
Česká republika Sonja Křtěnová
Česká republika Petra Sedláčková
6:0, 4:3 skreč
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková
Česká republika Karolína Vlčková
(Čt 14. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková (2)
Česká republika Nikola Tomanová (2)
2:6, 2:6
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Rusko Angelina Žuravlevová (1)
Česká republika Vendula Žovincová (1)
(Pá 15. 9.)
Ukrajina Nadija Kolbová (3)
Německo Natalie Proeseová (3)
3:6, 3:6
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
(Pá 15. 9.)
Česká republika Dagmar Dudláková (2)
Česká republika Nikola Tomanová (2)
7:6(4), 4:6, 10:6
Finále čtyřher
Praha, antuka
Ukrajina Nadija Kolbová (3)
Německo Natalie Proeseová (3)
(So 16. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová
Česká republika Johana Marková
2:6, 2:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Německo Natalie Proeseová (1)
(-)
bye
Česká republika Tereza Vajsejtlová
(Ne 10. 9.)
Německo Stephanie Wagnerová 0:6, 0:6
Rakousko Elena Griessnerová
(-)
bye

(-)
Nizozemsko Regina Husaková bye
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(-)
bye
Slovensko Kristína Lacová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Klára Hájková 0:6, 3:6
Česká republika Tereza Švecová
(-)
bye

(-)
Česká republika Šárka Richterová (WC) bye
Belgie Lynn Janssensová
(-)
bye
Česká republika Tereza Polanská
(Ne 10. 9.)
Itálie Marcella Cuccaová 6:0, 6:1
Česká republika Denisa Pospíšilová
(-)
bye

(-)
Slovensko Barbora Matušová bye
Česká republika Veronika Bencová
(-)
bye
Česká republika Dagmar Zdrůbecká
(Ne 10. 9.)
Česká republika Kristýna Hlaváčová 6:4, 6:2
Německo Lena Ruppertová
(-)
bye

(-)
Rusko Maria Novikovová bye
Česká republika Karolína Čechová
(-)
bye
Česká republika Petra Sedláčková
(-)
bye
Slovensko Petra Maria Kerdíková
(-)
bye

(-)
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková bye
Česká republika Jana Boubelíková
(-)
bye
Belgie Helena Verbeecková
(-)
bye
Česká republika Natálie Cváčková
(-)
bye

(-)
Česká republika Eliška Kleisnerová bye
Česká republika Laetitia Pulchartová
(-)
bye
Česká republika Sonja Křtěnová
(-)
bye
Česká republika Kateřina Brožová
(-)
bye

(-)
Česká republika Tereza Lamiová bye
Dánsko Emilie Hansenová
(-)
bye
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(-)
bye
Německo Sophia Intertová
(-)
bye

(-)
Česká republika Kristýna Mamičová bye
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Německo Natalie Proeseová (1)
(Ne 10. 9.)
Německo Stephanie Wagnerová 1:6, 7:6(4), 6:3
Rakousko Elena Griessnerová
(Ne 10. 9.)
Nizozemsko Regina Husaková 6:1, 6:1
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(Ne 10. 9.)
Česká republika Klára Hájková 6:3, 3:6, 7:6(3)
Česká republika Tereza Švecová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Šárka Richterová (WC) 6:3, 6:2
Belgie Lynn Janssensová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Tereza Polanská 0:6, 4:6
Česká republika Denisa Pospíšilová
(Ne 10. 9.)
Slovensko Barbora Matušová 1:6, 0:6
Česká republika Veronika Bencová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Dagmar Zdrůbecká 1:6, 4:6
Německo Lena Ruppertová
(Ne 10. 9.)
Rusko Maria Novikovová 6:2, 6:1
Česká republika Karolína Čechová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Petra Sedláčková 2:6, 1:4 skreč
Slovensko Petra Maria Kerdíková
(Ne 10. 9.)
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková 1:6, 6:3, 5:7
Česká republika Jana Boubelíková
(Ne 10. 9.)
Belgie Helena Verbeecková 6:3, 6:1
Česká republika Natálie Cváčková
(Ne 10. 9.)
Česká republika Eliška Kleisnerová 6:4, 6:3
Česká republika Laetitia Pulchartová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Sonja Křtěnová 4:6, 6:7(4)
Česká republika Kateřina Brožová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Tereza Lamiová 6:2, 3:6, 6:4
Dánsko Emilie Hansenová
(Ne 10. 9.)
Rakousko Nadja Ramskoglerová 7:5, 2:6, 2:6
Německo Sophia Intertová
(Ne 10. 9.)
Česká republika Kristýna Mamičová 6:0, 6:0
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Německo Natalie Proeseová (1)
(Po 11. 9.)
Rakousko Elena Griessnerová 6:3, 6:1
Česká republika Nikola Tomanová (2)
(Po 11. 9.)
Česká republika Tereza Švecová 6:4, 6:4
Česká republika Tereza Polanská
(Po 11. 9.)
Slovensko Barbora Matušová 6:2, 6:3
Česká republika Dagmar Zdrůbecká
(Po 11. 9.)
Německo Lena Ruppertová 4:6, 1:6
Česká republika Petra Sedláčková
(Po 11. 9.)
Česká republika Šarlota Sofie Sirotková 6:3, 6:1
Česká republika Jana Boubelíková
(Po 11. 9.)
Česká republika Natálie Cváčková 1:6, 2:6
Česká republika Sonja Křtěnová
(Po 11. 9.)
Česká republika Kateřina Brožová 7:5, 6:3
Rakousko Nadja Ramskoglerová
(Po 11. 9.)
Německo Sophia Intertová 6:2, 4:6, 1:6

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.