Yasutaka Uchiyama

Yasutaka Uchiyama (* 5. srpna 1992, Sapporo) je japonský profesionální tenista hrající pravou rukou s raketou Wilson. Nejoblíbenějšími kurty Yasutaky Uchiyamy jsou kurty s tvrdým povrchem. Svěřenec trenéra Kentara Masudy. […]

Yasutaka Uchiyama (* 5. srpna 1992, Sapporo) je japonský profesionální tenista hrající pravou rukou s raketou Wilson. Nejoblíbenějšími kurty Yasutaky Uchiyamy jsou kurty s tvrdým povrchem. Svěřenec trenéra Kentara Masudy.

Na svém kontě má 1 titul z challengerů a 8 titulů z futurů ve dvouhře. K tomu 2 z challengerů a 8 z futurů ve čtyřhře. První titul ve dvouhře získal na domácím futuru v roce 2010 a první ve čtyřhře o rok později v roce 2011 na futuru v Itálii ve dvojici s Moldavanem Raduem Albotem. Čtyři účasti v kvalifikacích na grandslamy.

Nejlepšího umístění ve světovém žebříčku dosáhl po přepočtu 10. dubna 2017 (177. místo).

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.