Zachránění fotbalisté Karviné prohráli se Slováckem

Karviná – Ve 31. jarním kole Fortuna ligy prohráli již zachránění fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě pro fanoušky částečně znovuotevřeného Městského stadionu v Karviné – Ráji s uherskohradišťským Slováckem […]

Karviná – Ve 31. jarním kole Fortuna ligy prohráli již zachránění fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě pro fanoušky částečně znovuotevřeného Městského stadionu v Karviné – Ráji s uherskohradišťským Slováckem 0:2 a po kompletně odehraném třicátémprvním kole jsou v tabulce s třicetičtyřmi body na dvanáctém místě. Příští kolo hrají venku v Praze se Slavií.

Střelecky se za hostující Slovácko prosadili v prvním poločase z penalty Vlastimil Daníček (11′ pen.) a ve druhém poločase brankou Milan Petržela (84′).

Karviná bílá. Slovácko modrá.

Utkání řízené Ondřejem Pechancem za asistence Davida Hocka a Martina Lešky sledovalo 287 diváků.

MFK Karviná vs. 1. FC Slovácko 0:2 (0:1)

Ne 9. května 2021, 15:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji

MFK Karviná: Jiří Ciupa – Rajmund Mikuš, Martin Šindelář (46. Rafael Tavares), Eduardo Gonzaga Mendes Santos, Lukáš Bartošák – Vojtěch Smrž (70. Roman Haša), Jean Mangabeira da Silva – Lukáš Čmelík, Kristi Qose (46. Tomáš Jursa), Christián Herc – Michal Papadopulos (K). Lavička: Petr Bolek, Róbert Mazáň, Marek Janečka, Vasilij Siňavskij. Trenér: Jozef Weber.

1. FC Slovácko: Pavol Bajza – Michal Tomič (77. Jaromír Srubek), Stanislav Hofmann, Michal Kadlec (K), Josef Divíšek – Vlastimil Daníček, Daniel Mareček (68. Patrik Šimko) – Milan Petržela (88. Jakub Rezek), Lukáš Sadílek, Jan Navrátil (77. Václav Jurečka) – Jan Kliment (77. Rigino Cicilia). Lavička: Vít Nemrava, Filip Kubala. Trenér: Martin Svědík.