Zlepšete si kurz se sázkařskou literaturou

Karviná – Zlepšete si kurz se sázkařskou literaturou z e-shopu Alzy s doručením kurýrem do 24 hodin až ke dvěřím nebo s vyzvednutím v karvinském AlzaBoxu umístěném ve Fryštátě u […]

Karviná – Zlepšete si kurz se sázkařskou literaturou z e-shopu Alzy s doručením kurýrem do 24 hodin až ke dvěřím nebo s vyzvednutím v karvinském AlzaBoxu umístěném ve Fryštátě u Prioru, v Ráji před Tescem a v Hranicích vedle Kauflandu.

[tipsport_banner]

Dostihy, sázky a hazardní hry očima bookmakera

V knize profesionálního bookmakera se čtenář dozví o nejčastějších chybách sázkařů a pochopí odlišnosti mezi jednotlivými sporty vypisovanými sázkovými kancelářemi. Zjistí jak vznikají kurzy, pronikne do tajů nejrůznějších sázkařských strategií a seznámí se s money managementem.

Tištěná 152 stránková kniha v češtině od profesionálního bookmakera Filipa Husáka vydaná v roce 2019 nakladatelstvím Klika a je k dostání v e-shopu Alzy.

Cena 293,00

Jak zbohatnout na kurzových sázkách

V knize úspěšného sázkaře se čtenář dozví jak sázet a vyhrávat, naučí se analyzovat kurzy, tvořit sázkařské strategie a sledovat toky peněz do a ze sázek – pochopí důležitost money managementu.

Elektronická 190 stránková PDF kniha v češtině pro telefon, tablet a počítač Ladislava Kňazovčíka vydaná v roce 2013 nakladatelstvím Tribun v edici World of Sportbetting je k dostání v e-shopu Alzy.

Cena 90,00