Zubr Cup 2014 – Přerov

Přerov – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Přerově. Hraje se na antukových dvorcích TK Precolor plus Přerov od 16. do 22. června 2014. Prize money je 15,000 […]

Přerov – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Přerově.

Hraje se na antukových dvorcích TK Precolor plus Přerov od 16. do 22. června 2014.

Prize money je 15,000 dolarů.

V hlavním pavouku dvouher je 32 hráček. V hlavním pavouku čtyřher pak 16 dvojic.

Obhajuje Reka-Luca Jani.

Titul Barbora Krejcikova (čtyřhra Chantal Skamlova a Barbora Stefkova)

Kvalifikantky: Paulina Czarnik (POL), Anna Slovakova (CZE), Agata Borgman (POL), Karolina Stuchla (CZE), Sarah Finck (FRA), Karolina Muchova (CZE), Dagmar Janischova (CZE), Hana Pektorova (CZE). Kvalifikace hraná na dvě kola.

Divoké karty: Eva Rutarova (CZE), Kristyna Hrabalova (CZE), Barbora Stefkova (CZE), Nikola Tomanova (CZE).

Lucky looser: Lusine Avanesyan (RUS).

Dvouhra

1. kolo dvouher
Přerov, antuka
[-] Andrea Koch-Benvenuto
(-)
[-] Reka-Luca Jani 6:1, 6:3
[-] Petra Krejsova
(-)
[-] Dagmar Janischova 6:3, 6:1
[-] Karolina Stuchla
(-)
[-] Agata Borgman 6:4, 6:4
[-] Eva Rutarova
(-)
[-] Karin Morgosova 6:1, 0:6, 6:3
[-] Lenka Jurikova
(-)
[-] Katerina Kramperova 6:1, 6:3
[-] Kristyna Hrabalova
(-)
[-] Paulina Czarnik 6:1, 7:6
[-] Martina Kubicikova
(-)
[-] Barbora Stefkova 6:4, 6:2
[-] Katarzyna Kawa
(-)
[-] Diana Sumova 7:5, 4:6, 7:5
[-] Viktoriya Tomova
(-)
[-] Linda Dubska 6:2, 6:0
[-] Amanda Carreras
(-)
[-] Sarah Finck 6:1, 6:4
[-] Jesika Maleckova
(-)
[-] Lusine Avanesyan 2:6, 6:0, 6:3
[-] Pernilla Mendesova
(-)
[-] Petra Uberalova 6:3, 4:6, 6:3
[-] Natalija Kostic
(-)
[-] Chantal Skamlova 6:4, 6:4
[-] Nikola Tomanova
(-)
[-] Hana Pektorova 7:5, 6:3
[-] Olga Saez Larra
(-)
[-] Anna Slovakova 6:2, 6:0
[-] Barbora Krejcikova
(-)
[-] Karolina Muchova 7:5, 6:4
2. kolo dvouher
Přerov, antuka
[-] Andrea Koch-Benvenuto
(-)
[-] Petra Krejsova 6:2, 6:2
[-] Eva Rutarova
(-)
[-] Karolina Stuchla 6:2, 6:1
[-] Lenka Jurikova
(-)
[-] Kristyna Hrabalova 6:2, 6:2
[-] Katarzyna Kawa
(-)
[-] Martina Kubicikova 6:1, 6:2
[-] Amanda Carreras
(-)
[-] Viktoriya Tomova 7:5, 4:6, 6:4
[-] Pernilla Mendesova
(-)
[-] Jesika Maleckova 6:7, 6:1, 6:3
[-] Natalija Kostic
(-)
[-] Nikola Tomanova 6:2, 6:1
[-] Barbora Krejcikova
(-)
[-] Olga Saez Larra 6:0, 6:1
Čtvrtfinále dvouher
Přerov, antuka
[-] Andrea Koch-Benvenuto
(-)
[-] Eva Rutarova 6:2, 6:3
[-] Lenka Jurikova
(-)
[-] Katarzyna Kawa 6:2, 7:6
[-] Pernilla Mendesova
(-)
[-] Amanda Carreras 6:4, 7:5
[-] Barbora Krejcikova
(-)
[-] Natalija Kostic 6:3, 6:3
Semifinále dvouher
Přerov, antuka
[-] Lenka Jurikova
(-)
[-] Andrea Koch-Benvenuto 6:3, 6:4
[-] Barbora Krejcikova
(-)
[-] Pernilla Mendesova 7:5, 6:3
Finále dvouher
Přerov, antuka
[-] Barbora Krejcikova
(-)
[-] Lenka Jurikova 6:3, 6:4