Zubr Cup 2017 – Přerov

Přerov – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od soboty 10. do soboty 17. června 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Precheza Přerov. V hlavním pavouku […]

Přerov – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od soboty 10. do soboty 17. června 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Precheza Přerov.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Anna Morginová z Ruska.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Přerov, antuka
Rusko Anna Morginová (1)
(Út 13. 6.)
Čína Si-jü Wang 3:6, 7:5, 7:6(5)
Česká republika Michaela Bayerlová
(Út 13. 6.)
Česká republika Gabriela Horáčková 4:6, 6:4, 6:7(4)
Rusko Julia Kulikovová
(Po 12. 6.)
Česká republika Alexandra Silná (WC) 6:1, 3:6, 6:3
Litva Paulina Bakaiteová (Q)
(Po 12. 6.)
Česká republika Monika Kilnarová (6) 1:6, 3:6
Česká republika Miriam Kolodziejová (4)
(Út 13. 6.)
Česká republika Karolína Novotná 6:2, 6:2
Švýcarsko Nicole Gadientová (Q)
(Po 12. 6.)
Česká republika Dagmar Dudláková (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Diana Šumová
(Po 12. 6.)
Česká republika Karolína Kubanová (WC) 7:5, 6:3
Rusko Anna Pribylovová
(Po 12. 6.)
Kanada Petra Janusková (8) 4:6, 5:7
Česká republika Pernilla Mendesová (7)
(Út 13. 6.)
Rakousko Nicole Rottmannová 6:2, 6:7(3), 2:6
Česká republika Nikola Tomanová (Q)
(Po 12. 6.)
Česká republika Denisa Hindová (WC) 6:4, 6:7(4), 1:6
Česká republika Aneta Kladivová (WC)
(Út 13. 6.)
Slovensko Laura Svatíková 6:1, 6:4
Česká republika Aneta Laboutková (Q)
(Po 12. 6.)
Rusko Anastasia Pribylovová (3) 6:3, 6:3
Česká republika Vendula Žovincová (5)
(Po 12. 6.)
Česká republika Karolína Beránková 6:1, 6:3
Česká republika Klára Hájková (Q)
(Po 12. 6.)
Česká republika Tereza Procházková 4:6, 6:7(3)
Česká republika Anna Sisková (Q)
(Út 13. 6.)
Česká republika Kateřina Vaňková 3:6, 0:6
Česká republika Natálie Novotná (Q)
(Út 13. 6.)
Slovensko Lenka Juríková (2) 1:6, 3:6
2. kolo dvouher
Přerov, antuka
Rusko Anna Morginová (1)
(St 14. 6.)
Česká republika Gabriela Horáčková 6:1, 7:5
Rusko Julia Kulikovová
(St 14. 6.)
Česká republika Monika Kilnarová (6) 4:6, 4:6
Česká republika Miriam Kolodziejová (4)
(St 14. 6.)
Švýcarsko Nicole Gadientová (Q) 6:0, 6:1
Česká republika Diana Šumová
(St 14. 6.)
Kanada Petra Janusková (8) 6:2, 6:2
Rakousko Nicole Rottmannová
(St 14. 6.)
Česká republika Denisa Hindová (WC) 2:6, 6:3, 6:4
Česká republika Aneta Kladivová (WC)
(St 14. 6.)
Česká republika Aneta Laboutková (Q) 6:1, 6:2
Česká republika Vendula Žovincová (5)
(St 14. 6.)
Česká republika Tereza Procházková 6:4, 6:3
Česká republika Kateřina Vaňková
(St 14. 6.)
Slovensko Lenka Juríková (2) 1:6, 0:6
Čtvrtfinále dvouher
Přerov, antuka
Rusko Anna Morginová (1)
(Čt 15. 6.)
Česká republika Monika Kilnarová (6) 6:7(3), 1:6
Česká republika Miriam Kolodziejová (4)
(Čt 15. 6.)
Česká republika Diana Šumová 6:2, 3:6, 7:6(5)
Rakousko Nicole Rottmannová
(Čt 15. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová (WC) 2:6, 1:6
Česká republika Vendula Žovincová (5)
(Čt 15. 6.)
Slovensko Lenka Juríková (2) 5:7, 1:6
Semifinále dvouher
Přerov, antuka
Česká republika Monika Kilnarová (6)
(Pá 16. 6.)
Česká republika Miriam Kolodziejová (4) 1:6, 6:7(3)
Česká republika Aneta Kladivová (WC)
(Pá 16. 6.)
Slovensko Lenka Juríková (2) 2:6, 2:6
Finále dvouher
Přerov, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (4)
(So 17. 6.)
Slovensko Lenka Juríková (2) 4:6, 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Přerov, antuka
Rusko Anna Morginová (1)
Rusko Anastasia Pribylovová (1)
(Út 13. 6.)
Česká republika Dagmar Dudláková
Česká republika Miriam Kolodziejová
7:6(4), 4:6, 7:10
Čína Si-jü Wang
Polsko Alicja Zduniaková
(Út 13. 6.)
Švýcarsko Nicole Gadientová
Česká republika Klára Hájková
6:4, 6:2
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(Út 13. 6.)
Česká republika Michaela Bayerlová
Česká republika Tereza Procházková
6:1, 7:6(2)
Česká republika Denisa Pospíšilová
Česká republika Lucie Procházková
(Po 12. 6.)
Česká republika Martina Kudelová
Česká republika Alexandra Silná
6:4, 2:6, 7:10
Nizozemsko Regina Husaková
Česká republika Sabina Machalová
(Út 13. 6.)
Rusko Anna Pribylovová
Česká republika Anna Sisková
6:4, 6:7(7), 5:10
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Aneta Laboutková
(Út 13. 6.)
Česká republika Tereza Kolářová (3)
Rusko Julia Kulikovová (3)
7:5, 7:6(3)
Česká republika Tereza Janatová
Česká republika Natálie Novotná
(Po 12. 6.)
Česká republika Barbora Koláčková
Česká republika Laetitia Pulchartová
6:1, 6:0
Česká republika Petra Kučerová
Česká republika Hana Pektorová
(Po 12. 6.)
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková (2)
Kanada Petra Janusková (2)
2:6, 2:6
Čtvrtfinále čtyřher
Přerov, antuka
Česká republika Dagmar Dudláková
Česká republika Miriam Kolodziejová
(St 14. 6.)
Čína Si-jü Wang
Polsko Alicja Zduniaková
7:6(1), 5:7, 10:7
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
(St 14. 6.)
Česká republika Martina Kudelová
Česká republika Alexandra Silná
7:5, 6:4
Rusko Anna Pribylovová
Česká republika Anna Sisková
(St 14. 6.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Aneta Laboutková
1:6, 0:6
Česká republika Tereza Janatová
Česká republika Natálie Novotná
(St 14. 6.)
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková (2)
Kanada Petra Janusková (2)
7:5, 6:4
Semifinále čtyřher
Přerov, antuka
Česká republika Dagmar Dudláková
Česká republika Miriam Kolodziejová
(Čt 15. 6.)
Česká republika Kristýna Hrabalová (4)
Česká republika Nikola Tomanová (4)
6:1, 2:6, 10:3
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Aneta Laboutková
(Čt 15. 6.)
Česká republika Tereza Janatová
Česká republika Natálie Novotná
2:6, 7:6(2), 7:10
Finále čtyřher
Přerov, antuka
Česká republika Dagmar Dudláková
Česká republika Miriam Kolodziejová
(Pá 16. 6.)
Česká republika Tereza Janatová
Česká republika Natálie Novotná
6:1, 6:3

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Přerov, antuka
Česká republika Sabina Machalová (1)
(-)
bye
Česká republika Aneta Laboutková
(So 10. 6.)
Švédsko Katerina Filipová 2:6, 6:1, 6:3
Česká republika Tereza Janatová
(So 10. 6.)
Česká republika Lucie Procházková 6:1, 7:6(0)
Slovensko Ivana Kopšová (WC)
(So 10. 6.)
Česká republika Viktorie Wojcíková 1:6, 1:6
Česká republika Tereza Kolářová (2)
(-)
bye
Česká republika Klára Hájková
(So 10. 6.)
Česká republika Elizabeth Popová 6:0, 6:0
Česká republika Petra Kučerová
(So 10. 6.)
Česká republika Michaela Kuchařová 7:6(6), 6:2

(-)
Česká republika Rozálie Dohnalová bye
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková (3)
(-)
bye
Česká republika Barbora Pokorná
(So 10. 6.)
Německo Celine Fritschová 1:6, 4:6
Česká republika Denisa Pospíšilová
(So 10. 6.)
Česká republika Sabina Richtrová 6:4, 6:2

(-)
Česká republika Dagmar Dudláková bye
Česká republika Natálie Novotná (4)
(-)
bye
Česká republika Zuzana Odleváková (WC)
(So 10. 6.)
Německo Janina Braunová 3:6, 2:6
Česká republika Laetitia Pulchartová
(So 10. 6.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 4:6, 5:7

(-)
Česká republika Barbora Koláčková bye
Česká republika Nikola Tomanová (5)
(-)
bye
Slovensko Jana Jánošíková
(So 10. 6.)
Česká republika Nikola Břečková 3:6, 0:6
Česká republika Simona Budinová
(So 10. 6.)
Česká republika Martina Kudelová 6:7(4), 2:6

(-)
Slovensko Timea Jarůšková bye
Česká republika Johana Marková
(-)
bye
Švýcarsko Nicole Gadientová
(So 10. 6.)
Česká republika Aneta Kulhánková 6:1, 6:1
Česká republika Šárka Richterová
(So 10. 6.)
Maďarsko Nikoletta Müllerová 6:0, 6:2

(-)
Nizozemsko Regina Husaková bye
Česká republika Tereza Koplová
(-)
bye
Česká republika Anna Sisková
(So 10. 6.)
Česká republika Linda Ševčíková 6:2, 6:2
Srbsko Anastassia Panteličová
(So 10. 6.)
Česká republika Petra Pokorná 6:7(4), 6:7(4)

(-)
Polsko Alicja Zduniaková bye
Litva Paulina Bakaiteová
(-)
bye
Polsko Natalia Pietrasová
(So 10. 6.)
Česká republika Hana Pektorová 0:6, 0:6
Česká republika Anna Markvartová
(So 10. 6.)
Česká republika Markéta Petruželová 3:6, 1:6

(-)
Rakousko Katarina Sopková bye
2. kolo kvalifikace
Přerov, antuka
Česká republika Sabina Machalová (1)
(So 10. 6.)
Česká republika Aneta Laboutková 2:6, 3:6
Česká republika Tereza Janatová
(So 10. 6.)
Česká republika Viktorie Wojcíková 6:0, 6:1
Česká republika Tereza Kolářová (2)
(So 10. 6.)
Česká republika Klára Hájková 3:6, 6:3, 3:6
Česká republika Petra Kučerová
(So 10. 6.)
Česká republika Rozálie Dohnalová 3:6, 3:6
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková (3)
(So 10. 6.)
Německo Celine Fritschová 7:6(2), 6:7(4), 6:4
Česká republika Denisa Pospíšilová
(So 10. 6.)
Česká republika Dagmar Dudláková 2:6, 0:6
Česká republika Natálie Novotná (4)
(So 10. 6.)
Německo Janina Braunová 6:1, 6:0
Česká republika Kristýna Hrabalová
(So 10. 6.)
Česká republika Barbora Koláčková 6:3, 6:1
Česká republika Nikola Tomanová (5)
(So 10. 6.)
Česká republika Nikola Břečková 6:1, 6:1
Česká republika Martina Kudelová
(So 10. 6.)
Slovensko Timea Jarůšková 6:2, 2:6, 7:5
Česká republika Johana Marková
(So 10. 6.)
Švýcarsko Nicole Gadientová 0:6, 1:6
Česká republika Šárka Richterová
(So 10. 6.)
Nizozemsko Regina Husaková 6:2, 6:3
Česká republika Tereza Koplová
(So 10. 6.)
Česká republika Anna Sisková 6:3, 3:6, 1:6
Česká republika Petra Pokorná
(So 10. 6.)
Polsko Alicja Zduniaková 3:6, 2:6
Litva Paulina Bakaiteová
(So 10. 6.)
Česká republika Hana Pektorová 6:1, 5:7, 7:6(2)
Česká republika Markéta Petruželová
(So 10. 6.)
Rakousko Katarina Sopková 6:3, 6:0
3. kolo kvalifikace
Přerov, antuka
Česká republika Aneta Laboutková
(Ne 11. 6.)
Česká republika Tereza Janatová 6:4, 6:2
Česká republika Klára Hájková
(Ne 11. 6.)
Česká republika Rozálie Dohnalová 6:4, 6:4
Austrálie Gabriella Da Silva Ficková (3)
(Ne 11. 6.)
Česká republika Dagmar Dudláková 4:6, 5:7
Česká republika Natálie Novotná (4)
(Ne 11. 6.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 6:3, 7:6(5)
Česká republika Nikola Tomanová (5)
(Ne 11. 6.)
Česká republika Martina Kudelová 4:6, 6:4, 6:3
Švýcarsko Nicole Gadientová
(Ne 11. 6.)
Česká republika Šárka Richterová 6:4, 6:3
Česká republika Anna Sisková
(Ne 11. 6.)
Polsko Alicja Zduniaková 6:2, 4:6, 7:6(6)
Litva Paulina Bakaiteová
(Ne 11. 6.)
Česká republika Markéta Petruželová 6:2, 5:7, 6:2

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.