MFK Karviná B 2024 / 2025

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské fotbalové lize v sezoně 2024 / 2025. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním centru Kovona v Karviné – Novém […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské fotbalové lize v sezoně 2024 / 2025. Sezonu odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem ve Sportovním centru Kovona v Karviné – Novém Městě.

18 klubů mezi sebou změří síly ve 34 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Národní ligy. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Divizí D, E nebo F.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. SK Uničov
(Ne 4. 8., 10:15 – Uničov)
MFK Karviná B -:- (-:-)
2. MFK Karviná B
(Ne 11. 8., 17:00 – Kovona)
FC Strání -:- (-:-)
3. SK HS Kroměříž
(So 17. 8., 17:00 – Kroměříž)
MFK Karviná B -:- (-:-)
4. MFK Karviná B
(Ne 25. 8., 16:30 – Kovona)
TJ Unie Hlubina -:- (-:-)
5. FK Třinec
(Ne 1. 9., 16:00 – Staré Město)
MFK Karviná B -:- (-:-)
6. MFK Karviná B
(Ne 8. 9., 16:00 – Kovona)
FK Hodonín -:- (-:-)
7. 1. FC Slovácko B
(Ne 15. 9., 16:00 – Kunovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
8. MFK Karviná B
(Ne 22. 9., 15:30 – Kovona)
FK Frýdek-Místek -:- (-:-)
9. FC Slovan Rosice
(Ne 29. 9., 15:30 – Rosice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
10. MFK Karviná B
(Ne 6. 10., 15:00 – Kovona)
TJ Start Brno -:- (-:-)
11. FC Hlučín
(Ne 13. 10., 15:00 – Hlučín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
12. 1. SC Znojmo FK
(Ne 20. 10., 14:30 – Horní park)
MFK Karviná B -:- (-:-)
13. MFK Karviná B
(Ne 27. 10., 14:30 – Kovona)
FC Zlín B -:- (-:-)
14. FC Zbrojovka Brno B
(Ne 3. 11., 14:00 – Bystrc)
MFK Karviná B -:- (-:-)
15. MFK Karviná B
(Ne 10. 11., 14:00 – Kovona)
FK Blansko -:- (-:-)
16. ČSK Uherský Brod
(So 16. 11., 13:30 – Uherský Brod)
MFK Karviná B -:- (-:-)
17. MFK Karviná B
(St 11. 9., 17:00 – Kovona)
FC Zlínsko -:- (-:-)
18. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
SK Uničov -:- (-:-)
19. FC Strání
(-, –:– – Strání)
MFK Karviná B -:- (-:-)
20. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
SK HS Kroměříž -:- (-:-)
21. TJ Unie Hlubina
(-, –:– – Hlubina)
MFK Karviná B -:- (-:-)
22. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
FK Třinec -:- (-:-)
23. FK Hodonín
(-, –:– – Hodonín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
24. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
1. FC Slovácko B -:- (-:-)
25. FK Frýdek-Místek
(-, –:– – Stovky)
MFK Karviná B -:- (-:-)
26. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
FC Slovan Rosice -:- (-:-)
27. TJ Start Brno
(-, –:– – Lesná)
MFK Karviná B -:- (-:-)
28. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
FC Hlučín -:- (-:-)
29. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
1. SC Znojmo FK -:- (-:-)
30. FC Zlín B
(-, –:– – Vršava)
MFK Karviná B -:- (-:-)
31. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
FC Zbrojovka Brno B -:- (-:-)
32. FK Blansko
(-, –:– – Blansko)
MFK Karviná B -:- (-:-)
33. MFK Karviná B
(-, –:– – Kovona)
ČSK Uherský Brod -:- (-:-)
34. FC Zlínsko
(-, –:– – Otrokovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. SK HS Kroměříž 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. FC Zlínsko 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. FK Třinec 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. 1. SC Znojmo FK 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. SK Uničov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. MFK Karviná B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. FC Hlučín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. FK Hodonín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. FK Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. FC Zlín B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. TJ Start Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. FC Slovan Rosice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
13. 1. FC Slovácko B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
14. FK Blansko 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
15. ČSK Uherský Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
16. FC Strání 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
17. TJ Unie Hlubina 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
18. FC Zbrojovka Brno B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.