MHK Taeda Karviná 2024 / 2025

Karviná – Účinkování MHK Taeda Karviná ve 2. lize házené a v Českém poháru v sezoně 2024 / 2025. Sezonu odehraje Taeda pod trenérem Janem Dudkem ve Sportovní hale Kovona […]

Karviná – Účinkování MHK Taeda Karviná ve 2. lize házené a v Českém poháru v sezoně 2024 / 2025. Sezonu odehraje Taeda pod trenérem Janem Dudkem ve Sportovní hale Kovona v Karviné – Novém Městě.

Obsah


Liga

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. TJ Rožnov pod Radhoštěm
(So 14. 9., 16:00 – Rožnov pod Radhoštěm)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
2. MHK Taeda Karviná
(So 21. 9., 15:30 – Kovona)
TJ FS Napajedla -:- (-:-)
3. TJ Holešov
(Ne 29. 9., 11:00 – Holešov)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
4. Házená Velká Bystřice
(So 5. 10., 17:30 – Velká Bystřice)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
5. MHK Taeda Karviná
(So 12. 10., 15:30 – Kovona)
KH ISMM Kopřivnice B -:- (-:-)
6. Házená Paskov
(So 19. 10., 18:00 – Paskov)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
7. MHK Taeda Karviná
(So 26. 10., 15:30 – Kovona)
HK Bystřice pod Hostýnem -:- (-:-)
8. SKH Polanka nad Odrou
(Ne 3. 11., 16:00 – Polanka nad Odrou)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
9. MHK Taeda Karviná
(So 16. 11., 15:30 – Kovona)
SK Žeravice -:- (-:-)
10. TJ Sokol Ostrava
(So 23. 11., 18:00 – Moravská Ostrava)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
11. MHK Taeda Karviná
(So 30. 11., 15:30 – Kovona)
Pepino SKP Frýdek-Místek Junioři -:- (-:-)
12. MHK Taeda Karviná
(So 8. 2., 15:30 – Kovona)
TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (-:-)
13. TJ FS Napajedla
(So 15. 2., 17:00 – Napajedla)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
14. MHK Taeda Karviná
(So 22. 2., 15:30 – Kovona)
TJ Holešov -:- (-:-)
15. MHK Taeda Karviná
(So 1. 3., 15:30 – Kovona)
Házená Velká Bystřice -:- (-:-)
16. KH ISMM Kopřivnice B
(So 8. 3., 18:00 – Kopřivnice)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
17. MHK Taeda Karviná
(So 22. 3., 15:30 – Kovona)
Házená Paskov -:- (-:-)
18. HK Bystřice pod Hostýnem
(Ne 23. 3., 11:00 – Bystřice pod Hostýnem)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
19. MHK Taeda Karviná
(So 5. 4., 15:30 – Kovona)
SKH Polanka nad Odrou -:- (-:-)
20. SK Žeravice
(So 12. 4., 18:00 – Žeravice)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)
21. MHK Taeda Karviná
(So 26. 4., 15:30 – Kovona)
TJ Sokol Ostrava -:- (-:-)
22. Pepino SKP Frýdek-Místek Junioři
(So 3. 5., 18:00 – Frýdek-Místek)
MHK Taeda Karviná -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. HK Bystřice pod Hostýnem 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. TJ Rožnov pod Radhoštěm 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. KH ISMM Kopřivnice B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. MHK Taeda Karviná 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. Pepino SKP Frýdek-Místek Junioři 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. TJ FS Napajedla 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. SK Žeravice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. Házená Paskov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. TJ Sokol Ostrava 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. TJ Holešov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. Házená Velká Bystřice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. SKH Polanka nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Pohár

Pohár se hraje vyřazovacím způsobem na jedno vítězství.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
2. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)