MFK Karviná 2023 / 2024

Karviná – Účinkování MFK Karviná v Lize a v Poháru v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje A-tým pod trenérem Tomášem Hejduškem, kterého v průběhu sezony nahradil Juraj Jarábek a […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná v Lize a v Poháru v sezoně 2023 / 2024. Sezonu odehraje A-tým pod trenérem Tomášem Hejduškem, kterého v průběhu sezony nahradil Juraj Jarábek a následně Marek Bielan, na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

16 klubů mezi sebou nejprve změří síly ve 30 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté si šest nejlepších zahraje o titul, čtyři další o umístění a šest nejhorších o záchranu v nadstavbové části. Sestupuje jeden klub přímo a dva další hrajou baráž.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. MFK Karviná
(So 22. 7., 15:00 – Ráj)
FC Zlín 4:1 (3:0)
2. SK Sigma Olomouc
(So 29. 7., 15:00 – Nová Ulice)
MFK Karviná 3:1 (2:1)
3. MFK Karviná
(So 5. 8., 15:00 – Ráj)
FK Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
4. FK Pardubice
(Ne 13. 8., 15:00 – Pardubice)
MFK Karviná 2:1 (1:0)
5. MFK Karviná
(So 19. 8., 15:00 – Ráj)
FK Jablonec 1:1 (0:0)
6. AC Sparta Praha
(Ne 27. 8., 18:00 – Letná)
MFK Karviná 3:1 (2:0)
7. SK Slavia Praha
(Ne 3. 9., 18:00 – Eden)
MFK Karviná 5:1 (3:1)
8. MFK Karviná
(So 16. 9., 15:00 – Ráj)
FK Teplice 0:1 (0:0)
9. 1. FC Slovácko
(So 23. 9., 15:00 – Uherské Hradiště)
MFK Karviná 2:0 (2:0)
10. MFK Karviná
(So 30. 9., 15:00 – Ráj)
FC Slovan Liberec 5:2 (3:1)
11. SK Dynamo České Budějovice
(So 7. 10., 15:00 – Střelecký ostrov)
MFK Karviná 1:0 (0:0)
12. MFK Karviná
(So 21. 10., 15:00 – Ráj)
FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
13. FC Viktoria Plzeň
(Ne 29. 10., 15:00 – Štruncovy sady)
MFK Karviná 0:1 (0:0)
14. MFK Karviná
(Ne 5. 11., 15:00 – Ráj)
FC Baník Ostrava 1:3 (1:0)
15. Bohemians Praha 1905
(So 11. 11., 18:00 – Ďolíček)
MFK Karviná 1:0 (0:0)
16. MFK Karviná
(So 25. 11., 15:00 – Ráj)
SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
17. FK Mladá Boleslav
(St 13. 12., 17:00 – Nové Město)
MFK Karviná 2:2 (1:2)
18. MFK Karviná
(St 14. 2., 17:00 – Ráj)
FK Pardubice 0:3 (0:1)
19. FK Jablonec
(So 16. 12., 15:00 – Střelnice)
MFK Karviná 0:0
20. MFK Karviná
(So 10. 2., 15:00 – Ráj)
AC Sparta Praha 0:3 (0:1)
21. MFK Karviná
(Ne 18. 2., 15:00 – Ráj)
SK Slavia Praha 0:3 (0:2)
22. FK Teplice
(So 24. 2., 15:00 – Stínadla)
MFK Karviná 2:2 (0:1)
23. MFK Karviná
(So 2. 3., 15:00 – Ráj)
1. FC Slovácko 1:3 (1:1)
24. FC Slovan Liberec
(So 9. 3., 15:00 – U Nisy)
MFK Karviná 1:0 (0:0)
25. MFK Karviná
(So 16. 3., 15:00 – Ráj)
SK Dynamo České Budějovice 2:1 (1:1)
26. FC Hradec Králové
(Ne 31. 3., 15:00 – Malšovice)
MFK Karviná 2:1 (1:1)
27. MFK Karviná
(So 6. 4., 15:00 – Ráj)
FC Viktoria Plzeň 0:0
28. FC Baník Ostrava
(Ne 14. 4., 15:00 – Vítkovice)
MFK Karviná 2:2 (1:0)
29. MFK Karviná
(So 20. 4., 15:00 – Ráj)
Bohemians Praha 1905 1:1 (0:0)
30. FC Zlín
(Ne 28. 4., 15:00 – Zlínská Letná)
MFK Karviná -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. AC Sparta Praha 29 0 0 0 0:0 0 73 b.
2. SK Slavia Praha 29 0 0 0 0:0 0 69 b.
3. FC Viktoria Plzeň 29 0 0 0 0:0 0 59 b.
4. FC Baník Ostrava 29 0 0 0 0:0 0 44 b.
5. FK Mladá Boleslav 29 0 0 0 0:0 0 43 b.
6. 1. FC Slovácko 29 0 0 0 0:0 0 40 b.
7. FC Slovan Liberec 29 0 0 0 0:0 0 39 b.
8. SK Sigma Olomouc 29 0 0 0 0:0 0 37 b.
9. FC Hradec Králové 29 0 0 0 0:0 0 37 b.
10. FK Teplice 29 0 0 0 0:0 0 36 b.
11. Bohemians Praha 1905 29 0 0 0 0:0 0 32 b.
12. FK Jablonec 29 0 0 0 0:0 0 29 b.
13. FK Pardubice 29 0 0 0 0:0 0 28 b.
14. FC Zlín 29 0 0 0 0:0 0 25 b.
15. SK Dynamo České Budějovice 29 0 0 0 0:0 0 23 b.
16. MFK Karviná 29 0 0 0 0:0 0 22 b.

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
Předkolo volno
1. kolo volno
2. kolo SK Uničov
(St 6. 9., 16:30 – Uničov)
MFK Karviná 1:0 (1:0)
3. kolo nehráno
4. kolo nehráno
Čtvrtfinále nehráno
Semifinále nehráno
Finále nehráno