MFK Karviná B 2020 / 2021

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2020 / 2021. Sezonu 2020 / 2021, ve které obhajuje 1. místo, odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem […]

Karviná – Účinkování MFK Karviná B v Moravskoslezské divizi F v sezoně 2020 / 2021. Sezonu 2020 / 2021, ve které obhajuje 1. místo, odehraje B-tým pod trenérem Čestmírem Kročilem (od 10. kola Markem Bielanem) ve Sportovním areálu Kovona v Karviné Novém Městě.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské fotbalové ligy. Poslední dva sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

Obsah


Liga

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. MFK Karviná B
(Ne 9. 8., 10:15 – Nové Město)
FK Bospor Bohumín 1:2 (1:0)
2. MFK Havířov
(Ne 16. 8., 10:15 – Prostřední Suchá)
MFK Karviná B 0:2 (0:1)
3. MFK Karviná B
(Ne 23. 8., 10:15 – Nové Město)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 2:2 (1:1)
4. SK Jiskra Rýmařov
(So 29. 8., 16:30 – Rýmařov)
MFK Karviná B 1:5 (1:1)
5. MFK Karviná B
(Ne 6. 9., 10:15 – Nové Město)
SFC Opava B 7:0 (1:0)
6. MFK Karviná B
(Ne 13. 9., 10:15 – Nové Město)
FC Slavoj Olympia Bruntál 5:1 (3:0)
7. FC Heřmanice Slezská
(So 19. 9., 15:30 – Heřmanice)
MFK Karviná B 2:5 (1:3)
8. MFK Karviná B
(Ne 27. 9., 10:15 – Nové Město)
SK Dětmarovice 4:1 (3:1)
9. FK Fotbal Třinec B
(Ne 4. 10., 10:30 – Borek)
MFK Karviná B 1:5 (0:3)
10. MFK Karviná B
(Ne 11. 10., 10:15 – Nové Město)
FK SK Polanka nad Odrou 1:0 (0:0)
11. FK Nový Jičín
(-, –:– – Nový Jičín)
MFK Karviná B odloženo
12. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
MFK Vítkovice odloženo
13. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
(-, –:– – Frýdlant nad Ostravicí)
MFK Karviná B odloženo
14. FK Bospor Bohumín
(-, –:– – Nový Bohumín)
MFK Karviná B -:- (-:-)
15. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
MFK Havířov -:- (-:-)
16. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
(-, –:– – Na Nivách)
MFK Karviná B -:- (-:-)
17. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
SK Jiskra Rýmařov -:- (-:-)
18. SFC Opava B
(-, –:– – Velké Hoštice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
19. FC Slavoj Olympia Bruntál
(-, –:– – Bruntál)
MFK Karviná B -:- (-:-)
20. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
FC Heřmanice Slezská -:- (-:-)
21. SK Dětmarovice
(-, –:– – Dětmarovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
22. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
FK Fotbal Třinec B -:- (-:-)
23. FK SK Polanka nad Odrou
(-, –:– – Polanka nad Odrou)
MFK Karviná B -:- (-:-)
24. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
FK Nový Jičín -:- (-:-)
25. MFK Vítkovice
(-, –:– – Vítkovice)
MFK Karviná B -:- (-:-)
26. MFK Karviná B
(-, –:– – Nové Město)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. MFK Karviná B 10 8 1 1 37:10 + 27 25 b.
2. FK Bospor Bohumín 10 7 0 3 16:12 + 4 21 b.
3. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 10 6 2 2 25:14 + 11 20 b.
4. SK Dětmarovice 10 6 2 2 24:16 + 8 20 b.
5. SFC Opava B 9 6 0 3 24:13 + 11 18 b.
6. SK Jiskra Rýmařov 9 5 2 2 24:14 + 10 17 b.
7. MFK Havířov 10 5 1 4 22:20 + 2 16 b.
8. MFK Vítkovice 10 3 2 5 15:23 – 8 11 b.
9. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 9 2 4 3 21:21 0 10 b.
10. FK SK Polanka nad Odrou 10 3 1 6 11:18 – 7 10 b.
11. FC Slavoj Olympia Bruntál 10 3 0 7 11:23 – 12 9 b.
12. FK Nový Jičín 10 3 0 7 7:27 – 20 9 b.
13. FK Fotbal Třinec B 9 2 2 5 18:23 – 5 8 b.
14. FC Heřmanice Slezská 10 0 1 9 10:31 – 21 1 b.

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Poznámka
brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
obránce Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
záložník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
útočník Česká republika … … –. –. —- – cm – kg

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 MFK Karviná B
(So 18. 7., –:– – Bažantnice)
FK Slavia Orlová 4:0 (1:0)
2 TJ Unie Hlubina
(So 25. 7., –:– – Hlubina)
MFK Karviná B 3:3 (2:0)
3 FC Odra Petřkovice
(So 1. 8., 17:00 – Petřkovice)
MFK Karviná B 2:2 (1:0)

Podzimní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
4 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
5 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Jarní přátelské zápasy

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
6 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)