Výkup aut v Karviné

Karviná – Chcete prodat auto, ale nevíte na koho se obrátit? O kolik peněz si říct? A co všechno k prodeji potřebujete? Prodat auto lze na vlastní pěst přes inzerát […]

Karviná – Chcete prodat auto, ale nevíte na koho se obrátit? O kolik peněz si říct? A co všechno k prodeji potřebujete? Prodat auto lze na vlastní pěst přes inzerát se všemi riziky s tím spojenými. Rovněž lze objet všechny autobazary ve městě a okolí a doufat ve férovou nabídku některého z nich. Nebo se lze obrátit na specialistu, pro kterého je výkup aut každodenním chlebem a vše od výkupu, přes prodej až po přepis zařídí za vás.

Cena ojetého auta

Nějakou představu o ceně svého vozu máte už v okamžiku, kdy začnete jeho prodej zvažovat. Nějakou představu o ceně si pak udělá i kupující v okamžiku, kdy si auto prohlédne a zjistí v jakém je stavu. Pak už je to jenom o tom najít společnou řeč a dohodnout se na ceně, která bude vyhovovat vám oběma.

Pro představu. Ojeté auto se dá v závislosti na značce, roku výroby, doplňkové výbavě, technickém stavu a počtu najetých kilometrů prodat v rozmezí 1000 až 100000 korun, ale v případě kvalitního vozu a v dobrém stavu se dá dosáhnou i vyšší ceny. Tady je pro úspěšný prodej důležité, aby vozidlo bylo vyrobeno v roce 1990 nebo později, byl jasný jeho původ a aby byl k vozidlu k dispozici technický průkaz.

Výkup auta

Pokud jste z Karviné a okolí, máte hned o starost méně. Můžete se totiž obrátit přímo na výkup aut Karviná nebo na výkup aut Ostrava. Stačí do výkupny zavolat, poslat e-mail nebo využít kontaktní formulář na webu. Specialista na výkup aut přijede k vám domů, auto si prohlédne a stanoví cenu. V případě dohody vám peníze ihned vyplatí v hotovosti a následně se za vás postará o prodej i přepis vozidla.

Specialista s více než desetiletými zkušenostmi na trhu s ojetými vozy vykupuje osobní i užitková auta všech značek včetně přívěsných vozíků a nabídnout k výkupu mu můžete i motorku nebo skútr. Na pohonu nezáleží. Vozidlo může jezdit na benzín, naftu, elektřinu i plyn.

Prohlídku vozidla s vyplacením hotovosti zvládne do 30 minut.

Štítky: ,