Béčko Karviné otevřelo podzim prohrou ve Frýdlantu nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí – Na úvod podzimu v kompletně předehrávaném 2. kole Moravskoslezské divize F prohrálo béčko karvinského MFK venku na hřišti frýdlantského 1. BFK 1:2 a po kompletně předehraném […]

Frýdlant nad Ostravicí – Na úvod podzimu v kompletně předehrávaném 2. kole Moravskoslezské divize F prohrálo béčko karvinského MFK venku na hřišti frýdlantského 1. BFK 1:2 a po kompletně předehraném druhém kole je v tabulce s nula body na dvanáctém místě. Příští kolo hraje doma s Dětmarovicemi.

Střelecky se prosadili za domácí Frýdlant nad Ostravicí v prvním poločase Bohdan Velička (21′) a Petr Literák (40′). Za hostující Karvinou ve druhém poločase snižoval Pawel Brzóska (69′).

Frýdlant nad Ostravicí žlutá a červená. Karviná bílá.

Utkání řízené Radkem Novákem za asistence Stanislava Šujana a Jana Janečka sledovalo 423 diváků.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí vs. MFK Karviná B 2:1 (2:0)

So 7. srpna 2021, 17:00 – Stadion ve Frýdlantu nad Ostravicí

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Martin Šrámek.

MFK Karviná B: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Marek Bielan.