Béčko Karviné uzavřelo podzim prohrou s Bohumínem

Karviná – Na závěr podzimu v kompletně dohrávaném 1. kole Moravskoslezské divize F prohrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního areálu Kovona v Karviné Novém Městě s bohumínským Bosporem […]

Karviná – Na závěr podzimu v kompletně dohrávaném 1. kole Moravskoslezské divize F prohrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního areálu Kovona v Karviné Novém Městě s bohumínským Bosporem 1:2 a i přesto přezimuje na 1. příčce divizní tabulky s náskokem jednoho bodu shodně na béčka Opavy a Třince.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Ján Krivák (59′). Za hostující Bohumín Jakub Padych (67′) a Milan Halaška (76′). Všichni tři ve druhém poločase.

Karviná bílá. Bohumín modrá.

Utkání řízené Tomášem Řezníčkem za asistence Radka Svobody a Michala Pospíšila sledovalo 100 diváků.

MFK Karviná B vs. FK Bospor Bohumín 1:2 (0:0)

Ne 3. listopadu 2019, 10:15 – Sportovní areál Kovona v Karviné Novém Městě

MFK Karviná B: Vladimír Neuman – Oliver Putyera, Patrik Mrózek, Tomáš Hujo (K), Marek Bielan – Ján Krivák (73. Andrej Ceniga) – Wojciech Wenglorz, Jakub Hejda, Adrián Greguš, Erik Puchel – Michal Hladík. Trenér: Čestmír Kročil.

FK Bospor Bohumín: Jakub Švrčina – Jan Stošek, Jan Kodeš, Dominik Palej (K), František Hanus, Jakub Padych (87. Marek Lišaník), Matyáš Richtár, Mario Latocha (54. Jan Jesch), Jan Ferenc, Milan Halaška, Petr Bloksch (89. Jaroslav Kubinski). Trenér: Martin Špička.