Béčko Karviné vyhrálo derby s béčkem Opavy

Karviná – Ve 22. jarním kole Moravskoslezské divize F vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě slezské derby s béčkem opavského SFC […]

Karviná – Ve 22. jarním kole Moravskoslezské divize F vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě slezské derby s béčkem opavského SFC 3:0. Příští kolo hraje venku ve Valašském Meziříčí.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase Marek Bielan (32′) s Kelvinem Boatengem (42′) a ve druhém poločase Kahuan Vinícius (88′). Nulu vychytal brankář Ondřej Mrózek.

Utkání řízené Michalem Vychodilem za asistence Jana Zapletala a Kamila Prokůpka sledovalo 100 diváků.

MFK Karviná B vs. SFC Opava B 3:0 (2:0)

Ne 14. května 2023, 10:15 – Sportovní centrum Kovona v Karviné – Novém Městě