Béčko Karviné vyhrálo s Břidličnou

Karviná – Ve 24. jarním kole Moravskoslezské divize F vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě s břidličskou TJ 4:0. Příští kolo […]

Karviná – Ve 24. jarním kole Moravskoslezské divize F vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě s břidličskou TJ 4:0. Příští kolo hraje venku v Novém Jičíně.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase kapitán Pawel Brzóska (9′), ve druhém poločase brankou z penalty Stylianos Kokovas (64′ pen.) a brankou Daniel Jurga (80′) s Matyášem Molitoriszem (89′). Nulu vychytal brankář Ondřej Mrózek.

Utkání řízené Miroslavem Smýkalem za asistence Ondřeje Vlka a Jiřího Pavlici sledovalo 124 diváků.

MFK Karviná B vs. TJ Břidličná 4:0 (1:0)

Ne 28. května 2023, 10:15 – Sportovní centrum Kovona v Karviné – Novém Městě