Do nové sezony v nových dresech

Napajedla – Pro většinu českých amatérských a poloamatérských fotbalových klubů sezona předčasně skončila již v březnu. Pro dvaatřicet profesionálních klubů skončí zanedlouho po dohráni nadstavby, která určí mistra s postupujícími […]

Napajedla – Pro většinu českých amatérských a poloamatérských fotbalových klubů sezona předčasně skončila již v březnu. Pro dvaatřicet profesionálních klubů skončí zanedlouho po dohráni nadstavby, která určí mistra s postupujícími a sestupujícími. Pro všechny kluby pak za pár týdnů začne sezona nová. Krátká přestávka, několik přátelských klání v tréninkovém tempu a pak rychle zpět v plném nasazení k ligovým duelům a ke sbírání bodů do tabulky. Vstupte do nové sezony se svými spoluhráči odpočati, plní sil a sebevědomí v nových dresech v klubových barvách. Mějte na hřišti navrch nad svými soupeři a blýskněte se před svými fanoušky.

Fotbalové dresy

Česká rodinná firma Jadberg se na výrobu a potisk sportovního oblečení a dresů specializuje od roku 1994. Za čtvrtstoletí svého působení na trhu si vydobyla evropské renomé a na hřiště do fotbalových dresů obleče všechny mužské, ženské i dětské fotbalové kategorie přípravkou počínaje a A-týmem konče se zárukou prodlouženou na 3 roky.

Fotbalové dresy s krátkými nebo dlouhými rukávy a trenýrkami jsou vyráběny z funkčních materiálů pro maximální pohodlí a neomezený pohyb hráčů. Volba klasického nebo obtaženého střihu i libovolné barevné kombinace je plně ve vaši režii. Potištění číslem, logem i reklamami sponzorů je pak díky digitální technologii barvení v ceně dresu zdarma.

Ze sortimentu napajedelské firmy stojí za to uvést i sportovní dresy pro lední hokej, házenou, basketbal, volejbal a florbal.

Hasičské dresy

Tak jako mezi fotbalisty jsou profesionálové a amatéři, tak mezi hasiči jsou profesionálové a dobrovolníci. Ti v rámci udržení se v konci měří své síly v týmových dovednostních hasičských soutěžích, kterým se říká požární sport. Požární sport je od roku 1970 nedílnou součástí výkonu služby všech profesionálních hasičů a ve stejném roce se konala i první celostátní soutěž v požárním sportu pořádaná Ostravou.

Požární sporty, ve kterých měří soutěžící své síly v požárním útoku, běhu na 100 metrů překážek, štafetě na 4 krát 100 metrů překážek, výstupu do 4. podlaží cvičné věže, dvojboji v případě dorostu a branném závodě v případě dětí, se těší velkého zájmů hlavně u členů dobrovolných hasičských sborů.

Firma Jadberg vám ušije a dodá hasičské dresy na míru v mnoha střizích a barevných kombinacích opatřené logem družstva v ceně, ať už do disciplín požárního sportu nastupujete jako profesionálové nebo dobrovolníci a jste členy mužských, ženských nebo smíšených družstev.