Fotbalisté Karviné prohráli derby v Ostravě

Ostrava – V 16. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě ostravského Baníku v odvetě moravskoslezského derby 0:3 a i tu si tak na […]

Ostrava – V 16. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě ostravského Baníku v odvetě moravskoslezského derby 0:3 a i tu si tak na své konto připisuje soupeř. První zápas ztratila Karviná na konci července doma v Ráji, když s Ostravou prohrála 1:2. Karviná navíc již pět zápasů v řadě nebodovala a ani nevstřelila branku.

Střelecky se za domácí Ostravu prosadili dvěma brankami Jakub Pokorný (26′ a 88′) a brankou Jiří Fleišman (67′).

Ostrava bílá a modrá. Karviná zelená.

Utkání řízené Pavlem Fraňkem za asistence Pavla Vlasjuka a Radima Dreslera sledovalo 8863 diváků.

FC Baník Ostrava vs. MFK Karviná 3:0 (1:0)

Pá 8. listopadu 2019, 18:00 – Městský stadion v Ostravě Vítkovicích

FC Baník Ostrava: Jan Laštůvka – Lukáš Pazdera, Jakub Pokorný, Patrizio Stronati, Jiří Fleišman (K) – Rudolf Reiter (50. Daniel Holzer), Adam Jánoš, Robert Hrubý, Nemanja Kuzmanovič (89. Václav Procházka) – Dame Diop, Tomáš Smola (29. Denis Granečný). Trenér: Bohumil Páník.

MFK Karviná: Martin Pastornický – Ján Krivák, Martin Kouřil (36. Pavel Dreksa), Milan Rundič (K), Gigli Ndefe – Vojtěch Smrž – Ondřej Lingr, Marek Janečka, Martin Bukata, Petr Galuška (72. Vukadin Vukadinovič) – Michal Petráň (55. Adriel Ba Loua). Trenér: František Straka.