Fotbalisté Karviné prohráli se Zlínem

Karviná – V 9. podzimním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji se zlínským Fastavem 0:2 a po […]

Karviná – V 9. podzimním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji se zlínským Fastavem 0:2 a po nekompletně odehraném devátém kole jsou v tabulce s dvanácti body na desátém místě. Příští kolo hrají venku v Plzni.

Střelecky se za hostující Zlín v úvodu prvního poločasu prosadil dvěma brankami Tomáš Poznar (1′ a 9′). Fair play gestem se ve druhém poločase vyznamenamenal Michal Papadopulos, když rozhodčím přiznal neregulérnost uznaného gólu.

Karviná bílá. Zlín žlutá a modrá.

Utkání řízené Pavlem Orlem za asistence Petra Blažeje a Kamila Hájka sledovalo 0 diváků.

MFK Karviná vs. FC Fastav Zlín 0:2 (0:2)

So 28. listopadu 2020, 16:00 – Městský stadion v Karviné – Ráji

MFK Karviná: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Juraj Jarábek.

FC Fastav Zlín: … … – … …, … … (K), … … Lavička: … … Trenér: Bohumil Páník.